Kajra i Sławomir

i

Autor: AKPA

DISCO POLO

Żona Sławomira na ponętnym nagraniu. Fani Kajry piszą: "co za nogi"

2023-09-19 13:20

Kajra i Sławomir tworzą zgraną parę nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Wspólne koncertowanie, nagrywanie teledysków, a nawet prowadzenie programu TVP. To właśnie tam w "Tak to leciało" Kajra zachwyciła wszystkich w granatowej sukni. Uwagę widzów zwróciły jednak jej długie i zgrabne nogi.

Kajra to polska piosenkarka, którą publiczność kojarzy ze Sławomirem i ich kawałkiem "Miłość w Zakopanem". Prywatnie artyści są małżeństwem z całkiem niezłym stażem, ponieważ ślub wzięli w 2011 roku i bez żadnych skandali dobrze sobie żyją. Owocem ich miłości jest syn Kordian, który urodził się w 2016 roku. Rodzice chronią jego prywatność i nie publikują wspólnych zdjęć, co jest oczywiście zrozumiałe dla ich wiernych fanów. Choć na scenie głównie śpiewa Sławomir, to Kajra jest obok i wspomaga męża swoim wokalem. Mało kto wie, ale artystka ukończyła Wydział Aktorki z Krakowie i oprócz śpiewania hitów z mężem, współprowadziła wraz z nim programy telewizyjne takie jak Big Music Quiz, czy też Tak to leciało. To właśnie tam małżeństwo daje czadu, a ich kulisy z plany w social mediach robią furorę. Teraz internauci zachwycili się nogami Kajry!

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Żona Sławomira zachwyca w eleganckim wydaniu

Żona słynnego artysty disco polo znana jest z eleganckich sukienek, w których pojawia się na scenie. Tak było i tym razem, podczas pracy na planie "Tak to leciało". To właśnie tam Kajra wskoczyła w granatową sukienkę, która podkreślała jej kobiece piękno. Zaczesana grzywka na bok, długie kolczyki i szpilki, które optycznie wydłużyły nogi artystki i zachwyciły użytkowników Instagrama:

- Kajra wyglądasz bosko

- Co za nogi

- Przepiękna jak zawsze

To niejedyne zdjęcie Kajry, którym zachwyciła swoich odbiorców. Kilka dni temu artystka prezentując się w jasnofioletowej sukience również sprawiła, że jej obserwatorom mocniej zabiło serce. Musimy przyznać, że Sławomir to niesamowity szczęściarz! :)

ZOBACZ TAKŻE: Skolima poniosły balety? W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie