Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Fani Dody chcą by kandydowała na prezydenta Polski. Gwiazda odpowiedziała

2023-09-20 9:23

Najpopularniejszej piosenkarce w Polsce nie wystarcza już branża muzyczna i dlatego chce wejść do polityki? Okazuje się, że Doda chce być pierwszą kobietą prezydentem w naszym kraju, a jeszcze bardziej chcą tego jej wierni fani. Gwiazda szybko odniosła się do komentarzy i oznajmiła co dalej z jej kandydaturą.

Doda na prezydenta?! Tego chce nie tylko gwiazda, ale także jej wierni fani. Doda jest bardzo rozpoznawalną postacią w polskim show-biznesie, a wszystko zawdzięcza swojej muzycznej karierze i niepodrabianemu temperamentowi. Gwiazda w ostatnim czasie prężnie przygotowuje się do swojej trasy koncertowej Aquaria Tour, która startuje już na początku października. Oprócz tego co poniedziałek na antenie Polsatu możemy oglądać jej kolejne reality-show, w którym tym razem nie szuka miłości - jak było to w programie Doda. 12 kroków do miłości, lecz pokazuje kulisy swojej pracy. Widzowie mogą poznać ją od tej innej strony, a także dowiedzieć się jak wyglądają jej relacje z współpracownikami czy też członkami rodziny. Nie od dziś wiadomo, że Doda ma twardy charakter i nie da sobie w kaszę napluć. Czy pasowałaby jej posadka prezydenta Polski? Artystka pokazała publicznie, że już się do tego przyzwyczaja!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest mama Dody? Wanda Rabczewska zajmuje się finansami córki

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Doda prezydentem Polski? Odpowiedziała

Doda chce wejść do polityki? Będziecie w szoku! W minioną niedzielę 17 września na antenie Polsatu został wyemitowany program Kabaret na żywo. Młodzi i moralni, w którym pojawiła się Doda. 39-letnia artystka publicznie zadeklarowała gotowość do zasiadania na fotelu prezydenckim, co zaskoczyło dosłownie wszystkich. Choć jej deklaracja była wypowiedziana w celach humorystycznych, to mimo to okazuje się, że był w tym cień prawdy. Gwiazda wypowiedziała się na temat kandydatury na Instagramie:

Jestem tutaj dlatego, ponieważ podjęłam bardzo poważne kroki w celu spełnienia próśb moich przyjaciół, ponieważ pragną, abym została prezydentem - pierwszą kobietą prezydentem w Polsce. Nie pozostało mi nic innego, jak wziąć się do pracy, więc w najnowszym odcinku w moim Dream Show mam spotkanie z konstytucjonalistą i zaczynam się po prostu brać do roboty prezydentowej.

Przypomnijmy, że Doda jest bardzo wpływową postacią w polskim show-biznesie, a dodatkowo może pochwalić się wysokim IQ, które wynosi 156. Co ciekawe, na dyplomie Stowarzyszenia Mensa Polska mogliśmy przeczytać, że taki wynik, jaki ma artystka posiada tylko 1 proc. populacji. Myślicie, że Doda byłaby idealną "panią prezydent" naszego kraju? Dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Sonda
Doda na prezydenta Polski?
Listen on Spreaker.