Zespół Piękni i młodzi ma nową wokalistkę! Kim jest Ela Kliś?

i

Autor: screen z IG/@ela.klis Zespół Piękni i młodzi ma nową wokalistkę! Kim jest Ela Kliś?

KTO TO TAKI

Zespół Piękni i młodzi ma nową wokalistkę! Kim jest Ela Kliś?

2023-10-20 11:35

Piękni i młodzi w nowej odsłonie to nie żart! Jak wiadomo, były wokalista i były mąż Magdaleny Narożnej postanowił jakiś czas temu stworzyć drugi zespół Piękni i młodzi. Dawid Narożny śpiewa w nim nie tylko ze swoją nową żoną Joanną, ale także z nową wokalistką Elą Kliś. Kim jest blond włosa piękność? Czy Magdalena Narożna może czuć się zagrożona?

Od jakiegoś czasu w branży disco polo, widnieją dwa zespoły Piękni i młodzi. Jak to możliwe? O co chodzi? Polacy mają mętlik w głowie. Formacja Piękni i młodzi działa na rynku od 2012 roku. Powstała z inicjatywny Magdaleny i Dawida Narożnych, a także ich przyjaciela Daniela Wilczewskiego. Niestety z uwagi na prywatne sprawy małżonków, doszło do rozpadu zespołu, mimo iż wokaliści po rozwodzie zapewniali wszystkim, że rozstanie nie będzie miało wpływu na działalność ich grupy. Jak dobrze wiemy, tak się jednak nie stało i wywiązała się z tego afera na całą Polskę. W wyniku głośnych zgrzytów Dawid Narożny został wyrzucony z Pięknych i młodych, a jego miejsce zajął Daniel Biczak znany z grupy Jago Yong. Jakby tego było mało, na początku lutego 2023 roku Polacy dowiedzieli się o powstaniu drugiego zespołu Piękni i młodzi, za który odpowiada Dawid Narożny. Jak to możliwe?

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

Moja Panienka| Nowator | SuperNova Live

Nowy zespół Piękni i młodzi - o co chodzi?

Polacy zastanawiają się, jak do tego doszło, że w branży disco polo widnieją dwa zespoły Piękni i młodzi? Okazuje się, że prawo do nazwy ma zarówno Magdalena Narożna, jak i jej były mąż Dawid Narożny. To jednak nie koniec. Zarówno Magda, jak i Dawid mają prawo do stworzonych wspólnie piosenek, a co za tym idzie - Dawid Narożny może śpiewać hity Pięknych i młodych na swoich koncertach, podobnie jak Magdalena. Warto również podkreślić, że od 9 lutego 2023 roku formację Piękni i młodzi Dawid Narożny tworzą Dawid i Joanna Narożni, a także urocza blondynka Ela Kliś.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna została aktorką! Zagrała w popularnym polskim serialu

Ela Kliś - kim jest nowa wokalistka Pięknych i młodych?

Kim jest Ela Kliś, nowa wokalistka zespołu Piękni i młodzi? Ela Kliś dołączyła do zespołu Dawida Narożnego na początku lutego 2023 roku. Widzowie mogą kojarzyć ją z programu Szansa na Sukces, w którym się pojawiła, a także z teledysku Boys - Moja kochana. Okazuje się, że kobieta ma na swoim koncie także kilka coverów, które bez problemu można znaleźć na YouTube.

Sonda
Piękni i Młodzi 2 - czy to dobry pomysł?
Listen on Spreaker.