Sylwia Madeńska, Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Sylwia Madeńska z Love Island wystąpiła w teledysku Zenka Martyniuka. Wtedy wyglądała inaczej

2023-10-26 15:59

Sylwia Madeńska, która wygrała pierwszą edycję "Love Island. Wyspa miłości" jest profesjonalną tancerką. Jej fani już nie raz mogli oglądać ją w teledyskach, czy nawet na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Jednak czy wiedzieliście, że celebrytka trzy lata przed tym jak zdobyła sławę, wystąpiła w klipie króla disco polo? Tańczyła obok Zenka Martyniuka!

Sylwia Madeńska zdobyła sławę występując w programie "Love Island. Wyspa miłości". Jej kariera nabrała jeszcze większego tempa, gdy z Hiszpanii wróciła z wygraną i z miłością - Mikołajem Jędruszczakiem. Po powrocie do kraju wystąpili w Tańcu z Gwiazdami zajmując siódme miejsce w 11. edycji show, a widzowie mogli oglądać ich jeszcze w programie Demakijaż. Niestety ku zdziwieniu fanów doszło do rozpadu związku i  publicznych kłótni. Mimo czarnych chmur, które gromadziły się nad tancerką wzięła się w garść, przeszła metamorfozę i do dziś robi dalej to co kocha. Nie dość, że stała się jedną z popularniejszych influencerek w sieci, to mogliśmy oglądać ją ponownie w Tańcu z Gwiazdami, gdzie tańczyła w parze z Krzysztofem Rutkowskim. Jakby tego było mało Sylwia Madeńska tańczyła w rożnych teledyskach, a przed tym zanim stała się sławna zrobiła to nawet u boku króla disco polo - Zenka Martyniuka!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Sylwia Madeńska w teledysku Zenka Martyniuka

Zanim Sylwia Madeńska pojawiła się w "Love Island. Wyspa miłości" wystąpiła w teledysku króla disco polo - Zenka Martyniuka. Tancerkę można dostrzec w klipie do piosenki "Przekorny los", która miała premierę w 2016 roku. Sylwię widać dobrze w 0:54 sekundzie, gdzie tuż za artystą tańczy w granatowej sukience. W kolejnych ujęciach również dostrzegamy celebrytkę, jednak na pierwszym planie Sylwia Madeńska ujawnia się dokładnie, gdy przesuniemy czas na 1:15. Poniżej możecie posłuchać hitu Zenka Martyniuka i zobaczyć jak Sylwia Madeńska wyglądała w tamtym czasie.

ZOBACZ TAKŻE: Bartek z Love Island uderza w Karolinę Gilon. Mocno skrytykował prowadzącą. Poszło o Żaki!