Oskar Cyms

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Zaśpiewał klasyka Dżemu i oczarował internet. Tak brzmi Oskar Cyms w kawałku "Do kołyski"

2023-11-08 14:43

Oskar Cyms umila swoim fanom czas nie tylko prezentując muzyczne nowości, ale także śpiewając je a cappella w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu zdecydował się jednak na nagranie coveru kultowej piosenki "Do kołyski", za którą w oryginale odpowiada zespół Dżem. Jesteście ciekawi jak mu poszło? To nagranie cały czas jest na czasie!

Oskar Cyms rozkochuje w sobie polskich słuchaczy nie bez powodu! Jego głos i wpadające w ucho piosenki, potrafią chwycić za serce i nie chcą wyjść z głowy. Jeśli nie wiecie, kim jest ten młody i utalentowany artysta - szybko nadróbcie zaległości. Oskar Cyms ma 23 lata, a na jego koncie znalazło się już wiele sukcesów. Wokalista nie dość, że zdobył popularność, to jeszcze wygrał 18. edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jakby tego było mało, jego numer "My girl" pojawił się w filmie "365 dni: Ten Dzień" - Blanki Lipińskiej i tym samym stał się międzynarodowym przebojem i jedną z najchętniej wyszukiwanych piosenek w serwisach streamingowych na świecie. Nie można zapomnieć także o jego najświeższych dziełach takich jak "Niech mówią", "Na niebie" i "Bezpowrotnie", które gdy raz się usłyszy, pozostają w głowie na długo.

Oskar Cyms - Mój tata się rozpłakał… (SuperStar)

Oskar Cyms śpiewa hit Dżemu. Mamy nagranie!

Oskar Cyms nie narzeka na nudę. Nowe piosenki, udział w reklamie Plusa, duet z Wersow i oczywiście bycie aktywnym w mediach społecznościowych. To właśnie tam młody artysta umila czas swoim obserwatorom, nie tylko zdradzając kulisy swojej pracy, ale także dzieląc się z nimi nagraniami a cappella, czy też różnymi coverami. Jakiś czas temu Oskar Cyms zdecydował się nagrać urywek piosenki "Do kołyski", która pochodzi z repertuaru zespołu Dżem i została wydana w 2004 roku. Numer znalazł się na pierwszym albumie studyjnym grupy nagranym z nowym wokalistą Maciejem Balcarem. Jesteście ciekawi jak w piosence brzmi Oskar Cyms? Komentarze internautów mówią same za siebie:

- Producent gęsich skórek

- Jeden z lepszych męskich głosów w Polsce

- ja chyba co dzień będę czekała na nowe covery. CZŁOWIEKU TY NAWET NIE WIESZ, JAK TO POPRAWIA DZIEŃ!

- Jak to się dzieje że każdy twój cover brzmi lepiej niż oryginał!!!?

Musimy przyznać, że Oskar Cyms to naprawdę "producent gęsich skórek". Jego głos w połączeniu z muzyką, tworzą duet idealny!

Sonda
Oskar Cyms - lubisz jego piosenki?