WOŚP 2023 - koncerty. Kto zagra na darmowych koncertach w Warszawie 29 stycznia?

i

Autor: AKPA WOŚP 2023 - koncerty. Kto zagra na darmowych koncertach w Warszawie 29 stycznia?

WOŚP 2023 - koncerty. Kto zagra na darmowych koncertach w Warszawie 29 stycznia?

2023-01-29 11:24

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wydarzenie na ogólnopolską skalę. Podczas uroczystego finału 29 stycznia będą zbierane pieniądze w szczytnym celu - w walce z sepsą. Dodatkowo tego dnia przewidziane są przeróżne atrakcje, a wielu artystów gra charytatywne koncerty. Kto i gdzie w Warszawie wystąpi podczas WOŚP 2023?

WOŚP 2023 - koncerty. Kto zagra na darmowych koncertach w Warszawie 29 stycznia? Najpiękniejsza impreza lada moment! Już w niedzielę 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. W tym roku wolontariusze razem z fundacją Jurka Owsiaka zbierają pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu do wykrywania bakterii spesy. Podczas finału zaplanowanych jest wiele atrakcji w różnych miastach w Polsce. Najwięcej będzie działo się w Warszawie pod Pałacem Kultury, a także na Placu Bankowym. Koncerty będą się odbywały się nie tylko na dworze, ale także w studio telewizyjnym na placu Defilad. Usłyszymy między innymi Orkiestrę Nadarzyn, Voo Voo, Kiernozianie, a także niektórych artystów którzy zagrają na Placu Bankowym.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

WOŚP 2023 - koncerty Warszawa

Podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się wiele koncertów w Stolicy! Na Placu Bankowym zaplanowanych jest aż 16 koncertów w godzinach 13:40-21:40. Zagrają wtedy między innymi: Spięty, Sztywny Pal Azji, Pull The Wire, Kirszenbaum, Kashell, Żurkowski, Hańba!, Blenders, Dagadana, Gutek i WaluśKraksaKryzys i Transgresja. Na godzinę 20:00 zaplanowane jest "Światełko do nieba", a później na scenie pojawi się też Mrozu, Dziwna Wiosna, Dirty Shirt i LemON, którego koncert zakończy całe wydarzenie.

To jednak nie koniec. Na Warszawskim Ursynowie w Centrum Kultury Alternatywy spotkacie Radio SuperNova, a na scenie wystąpi Antek Smykiewicz, Marcin Czerwiński i Filip Lato (szczegóły na naszym Instagramie). Wszystkie koncerty są bezpłatne.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcje gwiazd. Cena rakiety Igi Świątek zwala z nóg!

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?