Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022 - kto wystąpi? O której oglądać koncert w Wigilię?

i

Autor: AKPA Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022 - kto wystąpi? O której oglądać koncert w Wigilię?

Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022 - kto wystąpi? O której oglądać koncert w Wigilię?

2022-12-24 11:34

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko rodzinny czas, ale także tradycje. Jedną z nich jest kolędowanie przy stole lub słuchanie kolęd w telewizji. Telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów Wielkie kolędowanie. Kto wystąpi na scenie? O której godzinie oglądać wydarzenie w Wigilię?

Kolędy w telewizji 2022 to coś, co w ostatnim czasie poszukuje wiele osób. Nie ma się co dziwić, w końcu świąteczny czas to nie tylko dwanaście tradycyjnych potraw, zapach czerwonego barszczu z uszkami, ale także ubrana choinka, dzielenie się opłatkiem i… kolędy! Polskie rodziny uwielbiają je śpiewać przy świątecznym stole, jednak są też tacy co rozpływają się kolędowaniem oglądając koncerty w telewizji. W tym roku Polsat przygotował dla swoich widzów Góralskie kolędowanie, a także Wielkie kolędowanie, które zostanie wyemitowane 24 grudnia. Kto wystąpi na scenie? O której godzinie oglądać kolędy z polskimi gwiazdami? Tego nie można przegapić!

ZOBACZ TAKŻE: Życzenia bożonarodzeniowe do kartki świątecznej. Najpiękniejsze wierszyki i życzenia dla bliskich

Mix świąteczny - SuperNova

Koncert kolęd z Polsatem 2022 - GODZINA

O której godzinie jest Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022? W Wigilię 24 grudnia będzie można obejrzeć koncert w Telewizji Polsat o godzinie 16:50, a także o godzinie 20:00 w Super Polsat.

ZOBACZ TAKŻE: Co zrobić żeby śnieg nie przyklejał się do łopaty? Ten trik ułatwi ci życie!

Koncert kolęd z Polsatem 2022 - GWIAZDY

Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022 - kto wystąpi? Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu różnych artystów z polskiej branży muzycznej zabrzmią w murach bazyliki pw. Świętego Krzyża w Warszawie. Podczas kolędowania wystąpią między innymi:

Quiz: jaką jesteś potrawą wigilijną?

Pytanie 1 z 7
Wybierz ulubioną tradycję: