Wersow i Friz zostali rodzicami!

i

Autor: screeny z YouTube/WERSOW , Instagram/frizoluszek Wersow i Friz zostali rodzicami!

O TYM SIĘ MÓWI

Wersow pokazała film z porodu i twarz córki. Maja jest podobna do Friza!

2023-06-28 9:17

O tym mówi dziś każdy! Najpopularniejsza para influencerów została rodzicami. Wersow i Friz postanowili podzielić się ze swoimi widzami radosną wieścią i po raz pierwszy pokazali nagranie z przyjścia na świat ich córki, a także jej twarz. Na pierwszy rzut oka widać, że Maja jest bardzo podobna do Friza.

Spis treści

  1. Wersow urodziła i pokazała twarz dziecka
  2. Wersow - cesarka

Wersow i Friz zostali rodzicami i pochwalili się tym ze światem! Nie da się ukryć, że właśnie ta para tworzy najpopularniejszy związek w naszym kraju. Wersow i Friz są razem od 27 sierpnia 2018 roku, a 19 czerwca 2023 roku przyszedł na świat owoc ich miłości. Influencerka, która nie tylko publikuje filmy i zdjęcia w sieci, ale także nagrywa piosenki, przez wiele miesięcy dzieliła się ze światem etapami swojej ciąży. Radosną nowinę ogłosiła wszystkim razem z Frizem przy promocji piosenki "Ten Jeden Moment", która dedykowana jest właśnie ich córeczce Mai. W końcu przyszła ta upragniona chwila i w poniedziałek 19 czerwca influencerzy zostali rodzicami. Ich widzowie dowiedzieli się o porodzie dopiero kilka dni później przez specjalny materiał zamieszczony na YouTube.

ZOBACZ TAKŻE: Krystyna z "Rolnik szuka żony" w objęciach ukochanej. Pokazała ciążowy brzuszek

Wersow - „To jest piosenka do naszego dziecka”

Wersow urodziła i pokazała twarz dziecka

Narodziny Mai to w ostatnim czasie bardzo gorący temat - w końcu na jej przyjście na świat czekała cała Polska! Dziś Maja jest już w domu, a świeżo upieczeni rodzice podzielili się uroczymi kadrami w internecie. Nie tylko zmieścili zdjęcie ze swoją córeczką i pieskami - Chmurką i Burzą, ale także we wtorek 27 czerwca opublikowali na YouTube wzruszające wideo z dnia, w którym Maja przyszła na świat. Materiał wideo pokazuje drogę Wersow do szpitala, salę przypominającą luksusowy apartament w której przebywała, a także twarz dziecka. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że dziewczynka jest uderzająco podobna do swojego taty! Maja urodziła się o wadze 2820 kg, licząc 50 cm długości. Z materiału dowiadujemy się także, że otrzymała 10/10 punktów w skali Apgar.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! :)

Wersow - cesarka

Czy Wersow miała cesarkę? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób po obejrzeniu materiału wideo z porodu. Oglądając wideo można krok po kroku zauważyć jak influencerka była przygotowywana do rozwiązania. Znała godzinę i wiele razy podkreślała, że będzie miała operację, dlatego można domyślać się, że Wersow nie urodziła siłami natury. Warto wiedzieć, że cesarka uznawana jest za bardzo poważną operację. To zabieg chirurgiczny, polegający na rozcięciu powłok brzusznych oraz macicy i wydobyciu dziecka. Z zamieszczonego wideo na kanale Wersow można wnioskować także, że Friz nie był przy niej na sali operacyjnej. Wiele osób uważa, że cesarka to poważna operacja i niezbędne jest zachowanie standardów bezpieczeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Friz i Wersow po raz pierwszy pokazali twarz córki. Tak na Maję zareagował Karol Wiśniewski!

Sonda
Oglądasz Friza albo Wersow?