Wakacyjna Trasa Dwójki

i

Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki

KONCERTY

Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów? Znamy odpowiedź!

2023-06-30 15:33

Telewizja Polska od wielu lat organizowała letnie koncerty pod hasłem Wakacyjna Trasa Dwójki. Niestety w tym roku koncerty nie odbędą się, co zdążyło zasmucić już wielu widzów. Dlaczego nie będzie w 2023 roku Wakacyjnej Trasy Dwójki? Znamy odpowiedź!

Dlaczego nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki w 2023 roku? Takie pytanie nurtuje niejednego widza TVP, który przez ostatnie lata śledził letnie koncerty odbywające się w wielu miastach w Polsce. Pamiętacie te czasy, gdy rozpoczynały się wakacje, a w polskich miastach odbywały się koncerty z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd? Telewizja Polska przez wiele lat organizowała letnią trasę, którą wszyscy znają. Mowa o Wakacyjnej Trasie Dwójki, która przez całe wakacje odbywała się w wielu polskich miastach. Wielka scena stawała między innymi w Chełmie, Łomży, Sopocie, Włocławku, Stalowej Woli, czy też w Zamościu. Teraz okazuje się, że Wakacyjna Trasa Dwójki nie odbędzie się. Fani pytają dlaczego? Jaki jest powód? Znamy odpowiedź!

ZOBACZ TAKŻE: MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów?

Dlaczego w tym roku nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki? Okazuje się, że Telewizja Polska postanowiła zrezygnować z trasy, która odbywała się przez ostatnie lata, a miejsce letnich koncertów zastąpiły inne wydarzenia muzyczne. Od 14 maja do 30 września na antenie TVP3, widzowie w prawie każdą niedzielę o godzinie 20:00 mogą bawić się w rytm Roztańczonej Polski. Jest to trasa, podobna do Wakacyjnej Trasy Dwójki, która również odwiedza polskie miasta. Podczas ich trwania na scenie zobaczymy między innymi Filipa Lato, Pięknych i młodych, Skolima, Andre i nie tylko! To jednak nie koniec. Od 17 czerwca do końca wakacji w każdą sobotę TVP2 wyemituje na żywo Polskie Biesiady. To kolejny letni cykl koncertów, które będą odbywały się w wielu polskich miastach. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: 77-letnia Maryla Rodowicz ma kochanka? To on skradł jej serce!

Sonda
Tęsknisz za Wakacyjną Trasą Dwójki?