Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - SOPOT. Kto wystąpi na ostatnim koncercie 28 sierpnia? [GWIAZDY]

2022-08-28 15:20

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 dobiega końca, a ostatni koncert odbędzie się w Sopocie. Kto pojawi się na scenie w niedzielę 28 sierpnia? Lista gwiazd jest już znana! Na scenie pojawi się między innymi Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, który zaśpiewa swoje największe przeboje.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - kto wystąpi w Sopocie? Informacji na temat ostatniego koncertu Lato, muzyka, zabawa poszukuje wiele osób. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Przed nami końcówka wakacji i lata, a co za tym idzie? Ostatni koncert organizowany przez Telewizyjną Dwójkę. Tym razem publiczność będzie miała okazję bawić się przez dwa dni w Sopocie! Jak to możliwe? Tym razem Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 zostanie zakończona dwoma widowiskami, które odbędą się nad polskim morzem w sobotę i niedzielę 27-28 sierpnia. W sobotę odbędzie się Wielki Jubileusz Pytania na Śniadanie, podczas którego na scenie pojawi się między innymi Filip Lato, Karolina Stanisławczyk czy też Kabaret Super Show, zaś w niedzielę będziemy świadkami zakończenia lata i Wakacyjnej Trasy Dwójki. Kto pojawi się na scenie? Lista gwiazd jest już znana!

ZOBACZ TAKŻE: Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - oglądasz?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - zakończenie lata 28.08 SOPOT [GWIAZDY]

Kto wystąpi 28 sierpnia na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Sopocie? W niedzielę odbędzie się ostatni koncert Lato muzyka zabawa, który oficjalnie zakończy tegoroczną imprezę. Wiemy już, że na scenie pojawią się między innymi:

Telewizja Polska pokaże na żywo ostatni koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki. Transmisję wydarzenia będzie można oglądać w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 20:00 w TVP 2.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki Jubileusz Pytania na Śniadanie SOPOT 2022 - kto wystąpi 27 sierpnia?

Szybkie pytania - Marien