Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ŁOMŻA. Kto wystąpi 31.07? [GWIAZDY, DATA, GODZINA, BILETY]

2022-07-29 15:37

Lato, muzyka, zabawa to hasło przewodnie wakacyjnych koncertów, organizowanych przez Telewizyjną Dwójkę. Przed nami kolejny, w sumie już piąty przystanek głośnej imprezy, która odbędzie się w niedzielę 31 lipca. Tym razem ogromna scena stanie w Łomży, a publiczność będzie bawić się w rytm najlepszych kawałków. Kto pojawi się na scenie? O której godzinie rozpoczyna się Wakacyjna Trasa Dwójki?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży 2022 nadchodzi wielkimi krokami. Kto wystąpi podczas koncertu Lato Muzyka Zabawa 31.07.2022 w Łomży? O której godzinie rozpoczyna się koncert? Wakacyjna Trasa Dwójki trwa w najlepsze, a widzowie Telewizyjnej Dwójki co tydzień bawią się w rytm najlepszych hitów. Za nami cztery koncerty, które odbywały się kolejno w Wilnie, Augustowie, Włocławku i Stalowej Woli, gdzie wszyscy świętowali 30 lat disco polo. Kolejnym przystankiem wakacyjnych koncertów Lato, muzyka, zabawa jest Łomża. To właśnie na Podlasiu w niedzielę 31 lipca, swoje największe hity zaśpiewają popularni artyści z branży muzycznej. Będzie energicznie, skocznie i wesoło, a to wszystko za sprawą lubianych piosenek folkowych!

Wakacyjny SuperHIT odc III

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ŁOMŻA - GWIAZDY

Kto wystąpi w ŁOMŻY na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2022? Lista gwiazd nie jest jeszcze znana. Wiemy, że gwiazdą wieczoru będzie król disco polo - Zenek Martyniuk! Oprócz niego na scenie pojawią się:

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk poprawił urodę. Król disco polo lśni na nowo!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ŁOMŻA - DATA, GODZINA

Już w niedzielę 31 lipca, Wakacyjna Trasa Dwójki zawita prosto z Podlasia, a dokładnie z Łomży. O której godzinie rozpoczyna się koncert? Kiedy oglądać Wakacyjną Trasę Dwójki Łomża w TV? Wydarzenie transmitowane będzie w TVP2 i TVP Polonia o godzinie 21:00. Wcześniej na widzów czeka powtórka ze Stalowej Woli, gdzie w niedzielę 24 lipca wystąpili między innymi: Shazza, Classic, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Jorgus, Masters i inni.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ŁOMŻA - kiedy i o której w TV? Gdzie obejrzeć powtórkę?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ŁOMŻA - BILETY

Gdzie można kupić bilety na koncert 31 lipca w Łomży? Mamy dla Was dobrą wiadomość. BILETY na Wakacyjną Trasę Dwójki 2022 są całkowicie darmowe.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?