Ukazał się długo zapowiadany album Emotions – Damiana Likusa. Płyta może stać się hitem. Co usłyszymy na albumie?

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Ukazał się długo zapowiadany album Emotions – Damiana Likusa. Płyta może stać się hitem. Co usłyszymy na albumie?

Ukazał się długo zapowiadany album Emotions – Damiana Likusa. Płyta może stać się hitem. Co usłyszymy na albumie?

2022-04-04 15:41

Emotions ukazuje szerokie spektrum elektronicznej muzyki tanecznej. Na albumie znajduje się 9 propozycji muzycznych. Usłyszymy na nim bardzo melodyjne utwory takie jak Close To You oraz Feel You.

Z drugiej jedna strony artysta pokazuje pazur w Future Housowym Rage, oraz Excitiment utrzymanym w nowatorskim gatunku EDM Trap. Te utwory na pewno rozgrzeją parkiet do czerwoności! Jak mówi sam Damian Likus: Emotions, jest największym projektem, przy jakim miałem okazje pracować. Spędziliśmy mnóstwo czasu w studio, aby dopracować każdy nawet najmniejszy szczegół. Daliśmy z siebie wszystko i nie poszliśmy na, żaden kompromis. Myślę, że to ważny kamień milowy w mojej twórczości, jednak bądźcie czujni, bo to dopiero początek.

Kim jest Damian Lukus?

Damian Likus to DJ i Producent Muzyczny, tworzący muzykę elektroniczną i pop. Jest autorem remixów utworów artystów takich, jak Clean Bandit, Zedd, Bokka czy Justice Carradine. Był uczestnikiem kursów Latem Zagrane, organizowanych przez Adama Sztabę, na których w koncercie finałowym miał okazję dyrygować orkiestrą podczas wykonania utworu „Feel You”, z nadchodzącej płyty. W 2017 roku wydał swój pierwszy singiel „Over Now”. W swoich setach stara się wzbudzić w słuchaczach pozytywne emocje. Setki zagranych imprez sprawiły, że wypracował swój własny, oryginalny styl, charakteryzujący się zarazem lekkością, melodyjnością, jak i mocnym uderzeniem.

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)