Tomson i Baron, The Voice Kids

i

Autor: AKPA

THE VOICE KIDS

Ujawniono nazwiska trenerów The Voice Kids 7. Kogo zobaczymy w nowej edycji?

2023-07-25 11:09

Nowa edycja The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami, a w mediach wciąż pojawiają się spekulacje, kto zajmie miejsce Dawida Kwiatkowskiego. Nie można zapomnieć także o Cleo, o której również zrobiło się głośno i która według plotek także zrezygnowała z programu. Kogo zobaczymy na fotelach The Voice Kids 7? Znamy "przecieki".

Trenerzy The Voice Kids wybrani? Na to wygląda. Wielkimi krokami zbliża się kolejna, w sumie już siódma edycja muzycznego show dla dzieci. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji na fotelach trenerów zasiadali: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron. Trenerski skład uległ zmianie w drugiej edycji, a na miejsce Edyty Górniak wskoczyła Cleo. Od tamtej pory z edycji na odcinek jurorzy byli ci sami, jednak niedawno okazało się, że z kolejnej odsłony rezygnuje Dawid Kwiatkowski. Następnie zaczęły krążyć pogłoski, że z The Voice Kids odchodzi także Cleo, a jej miejsce zajmie Marina Łuczenko-Szczęsna lub Natasza Urbańska. Plotki nie ustają i teraz poznaliśmy nazwisko nowej trenerki, która zasiądzie na czerwonym fotelu. Kto to taki?

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

The Voice Kids 7 - TRENERZY

Wielkie zmiany w The Voice Kids! Kto będzie nowym trenerem? Po tym, jak w maju rozstanie z programem ogłosił Dawid Kwiatkowski, podano nazwisko nowej trenerki. Miejsce ulubionego piosenkarza, według informatora Super Expressu ma zająć Natasza Urbańska. Co ciekawe, według tabloidu polska gwiazda "zachwyciła zagranicznych twórców formatu":

- Natasza zachwyciła zagranicznych twórców formatu "The Voice". Byli zaskoczeni, że wcześniej nikt się o nią nie upomniał. Uwielbia pracę z dziećmi, z pewnością będzie dla nich wielkim wsparciem. Nauczy ich nie tylko śpiewu, ale też tego, jak zachowywać się na scenie i odpowiednio dobrać układ choreograficzny - dodało źródło Super Expressu.

Co z Cleo, która także miała odejść z show? Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu w internecie mówiło się o tym, że Cleo odchodzi z The Voice Kids. Piosenkarka zdążyła odnieść się do medialnych pogłosek i zamieściła na Instagramie wymowny komunikat: "nie wierzymy w żadne plotki i jedziemy dalej". Tym opisem dała wszystkim do zrozumienia, że doniesienia o jej rezygnacji z fotela i z roli trenera The Voice Kids nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. W nowej edycji programu mamy zobaczyć ją ponownie, a także Tomsona i Barona. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Cleo odchodzi z The Voice Kids? Ten opis zdradza wszystko! Ucięła spekulacje?

Sonda
Oglądasz "The Voice Kids"?