Tysiak na śniadanie i … na drugie też

i

Autor: Radio SuperNova Tysiak na śniadanie i … na drugie też

Tysiak na śniadanie i … na drugie też. WYGRAJ KASĘ i wydaj ją na przyjemności!

2023-04-17 11:26

Tysiak na śniadanie i na drugie też? Czemu nie! Rusza DRUGA EDYCJA wyjątkowego konkursu przygotowanego przez Radio SuperNova. Do zgarnięcia jest nagroda pieniężna o wartości 1 000 zł brutto. Co zrobić by stać się posiadaczem takiej kasy? Sprawdźcie! Konkurs został lekko zmodyfikowany i mamy dla naszych słuchaczy bonus w postaci JOKERA.

Nasza recepta na udany poranek? Tysiak na śniadanie… i na drugie też. Zgłoś się do drugiej edycji konkursu Radia SuperNova i zgarnij 1 000 złotych brutto na dobry początek dnia. Co zrobić by wygrać? To banalnie proste! Na początku należy wysłać swoje zgłoszenie poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej www.tysiak.radiosupernova.pl. Następnie należy podać swoje dane takie jak: imię, telefon, e-mail, miasto, kod pocztowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe "Na co wykorzystasz tysiaka?".

Konkurs organizowany jest w dniach od 27.03.2023 do 28.04.2023. Regulamin, a także zasady wzięcia udziału w zabawie Tysiak na śniadanie... i na drugie też, znajdziecie TUTAJ

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova