Friz

i

Autor: screeny z YouTube/GENZIE

Twoje 5 minut - kim są zwycięzcy programu Friza? Co będą robić dalej?

2021-11-15 9:59

Twoje 5 minut to program, który powstał z inicjatywy youtubera Friza, czyli Karola Wiśniewskiego. Miał on za zadanie wyłonić nowe gwiazdy internetu i jak się okazało był to strzał w 10-tkę! Milionowe odsłony odcinków oraz fantastyczni uczestnicy. Kto wygrał reality show T5M? Będziecie zaskoczeni!

Spis treści

  1. Kim jest Faustyna z Twoje 5 minut?
  2. Kim jest Hania z Twoje 5 minut?
  3. Kim jest Bartek z Twoje 5 minut?

Twoje 5 minut - kim są zwycięzcy programu Friza? Co będą robić dalej? To zastanawia w ostatnim czasie wiele osób. Twoje 5 minut to internetowe reality show, które powstało dzięki inicjatywie youtubera Friza i jego Ekipy. Jak się szybko okazało, był to strzał w 10-tkę, ponieważ każdy z odcinków generował miliony odsłon w internecie. Jednak jak to w programach tego typu bywa, nie każdy mógł zostać zwycięzcą. W finale znalazła się czwórka uczestników - Bartek, Hania, Faustyna, Loku i to właśnie oni walczyli o nagrodę główną. Stawką był oczywiście influencerski kontrakt oraz pewne miejsce w projekcie Gezie, czyli nowej Ekipie, która niebawem powstanie. Co ciekawe, początkowo mówiło się o dwóch zwycięzcach show Twoje 5 minut, jednak przy ogłoszeniu wyników okazało się, że Friz ma dla wszystkich niespodziankę i zwycięzcami okazały się trzy osoby! Zostały nimi Hania, Faustyna oraz Bartek i to właśnie oni dołączą do projektu Genzie. Kim są zwycięzcy Twoje 5 minut? Poznajcie ich bliżej.

Friz kiedyś i dziś

Kim jest Faustyna z Twoje 5 minut?

Faustyna okazała się być zwyciężczynią show Twoje 5 minut. Dziewczyna od początku pojawienia się w programie, skradła serca internautów. Jej fanowska społeczność w szybkim tempie zaczęła się powiększać, co dało jej jeszcze większą rozpoznawalność. Choć na jej temat wiemy na razie niewiele, tylko tyle że ma 21 lat i pochodzi z Warszawy, to dzięki temu że dołączy do projektu Genzie, wszyscy będą mogli ją poznać jeszcze bardziej! Faustynę znajdziecie na Instagramie pod nazwą @faustynaf oraz na Tik Toku.

Kim jest Hania z Twoje 5 minut?

Hania Puchalska to kolejna zwyciężczyni show Twoje 5 minut. Dziewczyna od początku, podobnie jak Fausti skradła serca wielu internautów. Ma 22 lata, pochodzi z Białegostoku i co ciekawe, studiuje budownictwo. Jej social media zaczęły gromadzić wielu followersów, dlatego śmiało można stwierdzić że jeszcze przed ogłoszeniem wyników, była prawdziwą gwiazdą internetu. Co ciekawe, Hania kilka lat temu prowadziła autorskiego bloga hihania, gdzie publikowała relacje ze swoich podróży, sesje foto i nie tylko. Hanię znajdziecie na Instagramie pod nazwą @hi_hania oraz na Tik Toku @tojahania.

Kim jest Bartek z Twoje 5 minut?

Bartek Kubicki to trzeci zwycięzca reality show Twoje 5 minut. Chłopak od początku był faworytem wielu widzów i jak widać, nie mogło zabraknąć go w projekcie Genzie. Co ciekawe, ma 21 lat i pochodzi z Kielc. Znajdziecie go na Instagramie pod nazwą @bartekkubicki oraz na Tik Toku, jednak tam jak na razie dodaje niewiele treści.

Sonda
Twoje 5 minut - cieszysz się, że wygrała Fausti, Hania i Bartek?
Źródło: Twoje 5 minut - kim są zwycięzcy programu Friza? Co będą robić dalej?