Małgorzata Walewska

i

Autor: AKPA

KIEDY OGLĄDAĆ

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - TRANSMISJA, GODZINA, PROWADZĄCY

2023-09-15 8:34

W piątek 1 września na antenę Polsatu powrócił uwielbiany od lat program, w którym dzieje się magia. Mowa o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie uczestnicy przechodzą spektakularne metamorfozy, a później wcielają się na scenie w gwiazdy. Zobacz kiedy i o której oglądać program w TV, by nie przegapić żadnego występu.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo powrócił z nowym sezonem! Jest to już w sumie 19. edycja, w której widzowie zobaczą nowych uczestników. Nowe twarze, nowe metamorfozy i prawdziwe hity! Prowadzącymi Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 są Maciej Rock i Maciej Dowbor, natomiast na fotelach jurorskich zasiądą: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski. Niezmiennie nagrodą po każdym odcinku jest czek dla zwycięzcy na 10 tysięcy złotych, który dany uczestnik przeznacza na cel charytatywny. Przypomnijmy, że nagrodą główną w programie Polsatu, którą można otrzymać w wielkim finale jest "Złota Twarz" oraz czek na 100 tysięcy złotych, który również zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny przez uczestnika, który go otrzyma.

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - TRANSMISJA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie oglądać jesienną edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Premierowe odcinki nowej edycji można oglądać od 1 września w każdy piątek na antenie Polsatu o godzinie 20:05. Na widzów czeka dwugodzinna rozrywka, którą zapewnią uczestnicy 19. edycji.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w jesiennej edycji?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - POWTÓRKI

Powtórka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 interesuje szczególnie te osoby, które z jakiegoś powodu nie mogły obejrzeć w piątki premierowego odcinka. Nic straconego! Powtórki Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienna edycja 2023 będą transmitowane w Telewizji Polsat w każdą niedzielę o godzinie 15:35.