TSO, czyli Taka Sobie Orchestra z nowością 'Pada śnieg'. Klip z dzieciakami rozczula!

i

Autor: materiały prasowe, fot. Magdalena Wojtaszek TSO, czyli Taka Sobie Orchestra z nowością 'Pada śnieg'. Klip z dzieciakami rozczula!

TSO, czyli Taka Sobie Orchestra z nowością 'Pada śnieg'. Klip z dzieciakami rozczula!

2022-11-21 12:59

TSO, czyli Taka Sobie Orchestra to zespół wokalny, w skład którego wchodzi aż 37 młodych wokalistek i wokalistów, na czele których stoi trenerka wokalna - Agnieszka Wiechnik, która miała także pod swoją opieką Alę Tracz, reprezentantkę Polski z Eurowizji Junior 2020. Zespół wspólnymi siłami nagrał debiutancki utwór "Pada śnieg". Klip, który towarzyszy piosence mocno rozczula!

TSO, czyli Taka Sobie Orchestra to zespół, który prowadzi wspomniana już Agnieszka Wiechnik - trenerka, kompozytorka i wokalistka, która jest równocześnie autorem (wraz z producentem MAVOOI) piosenek i tym samym pomysłodawczynią całego projektu TSO, w którego skład wchodzą jej uczniowie. Aktualnie Taka Sobie Orchestra pracuje nad debiutancką płytą, a dzięki pomocy wielu Partnerów, mogła w końcu wydać pierwszy utwór! Mowa o kawałku "Pada śnieg", który nie powstałoby, gdyby nie pomoc Gminy Janów Lubelski i Pana Krzysztofa Kołtysia - Burmistrza Janowa Lubelskiego, Powiatu Janowskiego i Pana Artura Pizonia - Starosty Janowskiego, Pana Jerzego Bieleckiego - Posła na Sejm RP, Nadleśnictwa Janów Lubelski oraz Pana Łukasza Drewniaka - dyrektora Janowskiego Ośrodka Kultury.

Słuchając pierwszego utworu TSO każdy poczuje się tak, jakby już dziś były święta! "Pada śnieg" przywodzi na myśl ten wspaniały czas, gdy wszystkim kierunek wyznacza pierwsza gwiazda na niebie. Pada śnieg, biało jest! Ktoś na ciebie czeka - śpiewają wszyscy artyści jednym głosem! W teledysku gościnnie wystąpiły: Anielka Kukuszka i Basia Kociubowska.

TSO, czyli Taka Sobie Orchestra - skład zespołu

W skład TAKA SOBIE ORCHESTRA wchodzi aż 37 wokalistek i wokalistów:

 1. Agnieszka Wiechnik - trenerka wokalna, wokalistka , songwriterka i pomysłodawczyni projektu.
 2. Karolina Żuk - stypendystka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, która na koncie dwa single i teledyski oraz występ z gwiazdami na "WIELKIE GRANIE PGE NARODOWY".
 3. Kinga Chmielewska - na koncie dwa single i dwa teledyski.
 4. Lena Tylus - uczestniczka The Voice Kids, stypendystka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego; na koncie ma liczne nagrody zdobyte na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.
 5. Oliwia Kołbuk - stypendystka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, na koncie liczne nagrody zdobyte na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.
 6. Ola Gajewska - stypendystka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, na koncie liczne nagrody zdobyte na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.
 7. Justyna Rawska - występowała z gwiazdami na “WIELKIE GRANIE PGE NARODOWY”)
 8. Agata Krzysztoń - uczestniczka programu "MUZYCZNE WYZWANIE CHRUMASA" w TVP ABC, na koncie liczne nagrody zdobyte na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.
 9. Hania Kukuszka - znana między innymi z reklamy Biedronki GANG SWOJAKÓW, gdzie użyczyła swojego głosu, na koncie liczne nagrody zdobyte na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, między innymi na festiwalu “Śpiewamy Marzenia” w CSK.
 10. Milena Suchora - na koncie pierwszy singiel i teledysk.
 11. Julia Jaworska - stypendystka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, na koncie liczne nagrody zdobyte na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.
 12. Julia Lato - na koncie dwa teledyski i single.
 13. Zosia Łukasik - na koncie liczne nagrody zdobyte na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.
 14. Wiktoria Kąkol
 15. Filip Książek
 16. Oliwier Olczuk
 17. Wojtek Bryk
 18. Maja Gajewska
 19. Ania Król
 20. Ola Moskal
 21. Martyna Gajos
 22. Izabela Białek
 23. Julia Tylus
 24. Liliana Krudys
 25. Marysia Kwiatkowska - wystąpiła z gwiazdami na "WIELKIE GRANIE PGE NARODOWY".
 26. Martyna Wieleba
 27. Amelia Pąk
 28. Iza Żołynia
 29. Kasia Kociubowska - laureatka Grand Prix "ŚPIEWAMY MARZENIA" CSK.
 30. Kasia Krzysztoń
 31. Zosia Reca
 32. Nikola Rząd
 33. Milena Bielak
 34. Zuzia Gzik
 35. Julia Nycz
 36. Zosia Dyjach
 37. Amelia Pąk
 38. Natalię Kozik - na koncie debiutancki singiel.

Święta - którą świąteczną piosenką jesteś? Sprawdź swój hit!

Pytanie 1 z 8
Świąteczny klimat zaczyna się u mnie ...
Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3