Doda

i

Autor: AKPA Doda

Trening z Dodą to nie żart! Co zrobić żeby poćwiczyć z królową?

2022-07-13 8:59

Trening z Dodą to nie żart! Królowa polskiej sceny muzycznej, która słynie nie tylko z zachwycającej barwy głosu, życiowych piosenek, ale także ze swojej idealnej figury, ogłosiła konkurs. Zasady są banalnie proste, a do wygrania jest spotkanie z Dodą, podczas którego będzie można świetnie się bawić, gubiąc kalorie. Co zrobić by wygrać? Sprawdźcie!

Doda to bezapelacyjnie królowa polskiej sceny muzycznej. Artystka działa już 20 lat i nie zapowiada się, żeby to był koniec. W 2000 roku spośród setki kandydatek, to właśnie ona została wybrana na wokalistkę nowo powstałego zespołu Virgin, z którym wylansowała wiele hitów. Sześć lat później przyszła pora na karierę solową, która trwa do dziś z wielkim przytupem. Doda słynie nie tylko ze swojego zachwycającego głosu, ale także ze swojego uroku osobistego. Śnieżnobiałym uśmiechem potrafi oczarować niejedną osobę, a w jej oczach z daleka widać ogromny blask! Artystka od pewnego czasu dba również o swoją sylwetkę. Nie tylko ćwiczy, ale również nie je cukru od wielu, nie spożywa laktozy czy też glutenu, za to stawia na warzywa, ryby, jajka, kaszę, orzechy, ryże i różne nasiona.

ZOBACZ TAKŻE: Doda - wiek, Eurowizja, dzieci, wzrost, mąż, partner, wykształcenie, Instagram

Szybkie Pytania - Filip Lato

Spotkanie z Dodą - konkurs

Doda uwielbia sport, a jej sylwetka i zgrabne nogi, są na to idealnym dowodem! Teraz w związku z jej najnowszą piosenką, która jest zupełnie nową odsłoną wokalistki, powstał konkurs. Wystarczy, że zainteresowane osoby udostępnią najnowszy singiel Dody "Melodia Ta" na InstaStories i ją oznaczą. Spośród wszystkich zgłoszeń, artystka wybierze jedną osobę, która wygra osobisty trening z samą Dodą! Czego chcieć więcej? O szczegółach konkursu, możecie posłuchać poniżej.

Sonda
Poszedłbyś na trening z Dodą?