KIEDYŚ I DZIŚ

To ona grała panią Wolańską w Koglu-Moglu. Tak dziś wygląda Ewa Kasprzyk. Ma 67 lat

2024-07-19 22:05

Kogel-Mogel to komedia z 1988 roku, która stała się prawdziwym hitem i do dziś emitowana jest w telewizji. W jedną z charakterystycznych postaci - panią Wolańską, wcielała się Ewa Kasprzyk. Dziś aktorka ma 67 lat i wiele sukcesów na swoim koncie. Sprawdź, jak zmieniła się przez lata i co u niej słychać.

Pamiętacie kultową komedię Kogel-Mogel? Film z 1988 roku rozkochał w sobie publiczność i do dziś jest hitem polskiej telewizji. W jedną z głównych ról lata temu wcielała się Ewa Kasprzyk. Aktorka grała panią Wolańską, czyli żonę docenta Wolańskiego. Kobieta ceniła sobie luksus i chciała żyć pełną życia, niż zajmować się domem i wychowywaniem Wojtusia, ponieważ to najzwyczajniej w świecie jej nie wychodziło. Ewa Kasprzyk po ukończeniu studiów w 1983 roku zaczęła występować w teatrze. Dwa lata później zadebiutowała rolą zaradnej Kwiryny w filmie Dziewczęta z Nowolipek, jednak ogromną popularność zyskała dzięki roli pani Wolańskiej. Kasprzak znalazła się także w obsadzie telenoweli Złotopolscy, w Magdzie M, Prawie Agaty, czy też w Komisarzu Alexie.

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Pavlović szczerze o Ewie Kasprzyk. Debiutująca jurorka Tańca z Gwiazdami może być zaskoczona!

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Ewa Kasprzyk - kiedyś i dziś

Gdy Ewa Kasprzyk wcielała się w panią Wolańską miała 31 lat. Wówczas była obiektem pożądania wśród mężczyzn i ciężko było oderwać od niej wzrok. Dziś ma w sobie dużo klasy, a jej uroda mimo wieku wciąż zaskakuje wiele osób! Zastanawiacie się, jak Ewa Kasprzyk zmieniła się przez lata? Metamorfozę 67-letniej aktorki, znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Kogel Mogel - quiz dla fanów. Sprawdź co pamiętasz z kultowego filmu