To nią zachwycała się Doda w The Voice Kids. Teraz Justyna nagrała piosenkę!

i

Autor: AKPA, materiały prasowe To nią zachwycała się Doda w The Voice Kids. Teraz Justyna nagrała piosenkę!

To nią zachwycała się Doda w The Voice Kids. Teraz Justyna nagrała piosenkę!

2023-06-13 14:37

Pamiętacie Justynę Rawską z The Voice Kids, która wywołała nie małe zamieszanie? Nastolatka nie dość, że pokazała że na scenie czuje się jak ryba w wodzie, to zamieniła się na ten czas w Dodę! Nie obyło się bez dzwonienia do Królowej Dody, której numer wybrał Dawid Kwiatkowski. Teraz Justyna nagrała własną piosenkę!

Pamiętacie Justynę Rawską z The Voice Kids, która zachwyciła nie tylko jurorów, ale także Dodę? Tak, to właśnie ona wydała niedawno swój najnowszy singiel. Piosenki Dody już nie raz pojawiały się na Przesłuchaniach w Ciemno w The Voice Kids, jednak jakiś czas temu Justyna Rawska z Łęcznej zrobiła tam istny szał. Na castingu nastolatka wcieliła się w Dodę i zaśpiewała jej piosenkę Szansa, dzięki któremu dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Jej występ okazał się być strzałem w 10-tkę i spodobał się trenerom do tego stopnia, że Dawid Kwiatkowski chwycił za telefon i wybrał numer Dody! Gdy królowa polskiej sceny odebrała słuchawkę, mocno ucieszyła się, że jej mała sobowtórka dała czadu na scenie.

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Justyna Rawska - Ten stan

Justyna Rawska swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała już w zespołach TSO (Taka Sobie Orchestra) czy Bąki z Łąki, jednak teraz przyszedł czas na pierwszy solowy utwór! „Ten stan” to rockowa piosenka, która idealnie pasuje do stylu młodej wokalistki.

„Ten stan” to naprawdę mocne, rockowe brzmienia, które na pierwszy rzut oka mogłyby nie pasować do tak młodej, bo zaledwie 11-letniej, dziewczyny. Gdy jednak usłyszy się głos Justyny, od razu wiadomo, jak wiele energii i charakteru nosi ona w sobie!Gdy niedawno wystąpiła w „The Voice Kids” i zaśpiewała „Szansę” zespołu Virgin, Dawid Kwiatkowski, który zasiadał w jednym z jurorskich foteli, zadzwonił do Dody, by pochwalić dziewczynę i dodać jej otuchy. Pozytywnie zaskoczona była także Doda, która pogratulowała Justynie wyboru utworu!

Nie mogło być więc inaczej i debiutancki singiel Justyny ma rockowe zabarwienie, o które zadbała Agnieszka Wiechnik pisząc tekst i muzykę, oraz MAVOOI, który zajął się muzyką i produkcją.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski zadzwonił do Dody w The Voice Kids. Wszystko przez jej małą sobowtórkę!

Sonda
Oglądasz "The Voice Kids"?
Listen on Spreaker.