Pies z TikToka

i

Autor: pixabay.com, screen z TikTok/@darya.daily

HIT INTERNETU

To najmądrzejszy pies na TikToku. Ares potrafi przynieść nawet papier toaletowy!

2024-01-25 13:01

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i ktoś, kto momentami rozumie swojego właściciela bez słów. Jednym z takich zwierząt jest owczarek niemiecki Ares, który na TikToku robi istną furorę. Przyniesie papier toaletowy, gdy się skończy, a kiedy jego pańci jest zimno, szybko pobiegnie po koc. To najmądrzejszy pies w internecie!

Psy są niesamowicie społeczne i zdolne do nawiązywania silnych więzi z ludźmi. Ich umiejętność czytania ludzkich emocji, rozpoznawania gestów i reagowania na sygnały społeczne sprawia, że łatwo można się z nimi komunikować. Psy są inteligentne, szybko się uczą i wykazują zdolność do empatii i rozumienia emocji ludzkich. Potrafią reagować na zmiany nastroju swoich właścicieli, oferując wsparcie emocjonalne w trudnych sytuacjach. Dla wielu ludzi jest to niepojęte, jednak gdy zwierzę pojawi się w ich domach, szybko rozumieją co to znaczy. Jednym z takich psów jest Ares. To owczarek niemiecki, który robi istną furorę na TikToku, a filmiki z jego udziałem osiągają tysiące, a nawet miliony wyświetleń. To właśnie tam jego właścicielka pokazuje jaki jest naprawdę i co potrafi zrobić.

W co wierzyliście całe życie, a okazało się nieprawdą?| Iza Zabielska WYWIADEX RADIO ESKA

Najmądrzejszy pies mieszka w Polsce. To Ares z TikToka

Psy są niesamowicie społeczne i budują silne więzi z ludźmi. Potrafią rozumieć ludzkie emocje, reagować na gesty i mowę ciała, a także przystosowywać się do różnych sytuacji społecznych. Kiedy zwierzę ma odpowiedniego właściciela, który dobrze się nim zajmuje, jest przyjazny i bardzo mądry. Idealnym przykładem jest owczarek niemiecki - Ares. To pies, który stał się prawdziwą gwiazdą polskiego internetu, ponieważ potrafi zrobić wiele rzeczy. Jego właścicielka dokumentuje każde osiągnięcie swojego pupila i pokazuje, co Ares potrafi zrobić. Był już filmik o tym, że Ares przyniósł papier toaletowy gdy w ubikacji zabrakło, potrafił przynieść koc, kiedy jego właścicielce było zimno, a nawet potrafił się zawstydzić. To nie wszystkie umiejętności Aresa. Owczarek potrafi wejść tyłem na fotel, przynieść pilot od telewizora, gdy jego pańcia go o to poprosi, a nawet sam potrafi pokazać, że chce mu się pić!

- Podejrzewam, że gdyby Arcia wysłać do sklepu po ziemniaki to też by kupił 😃😃 Przekochany jest ❤❤❤❤

- lepiej wyszkolony niż mój mąż 😄

- Jeszcze chwila i będzie "Arciu jestem głodna ugotujesz mi zupę?" 🤣

Jak widać użytkownicy TikToka są zachwyceni Aresem i tym, ile komend potrafi wykonać. To zasługa jego właścicielki, która widać, że poświęca mu dużo czasu i kocha go całym sercem! Poniżej zamieszczamy Wam nagrania Aresa, lecz o wiele więcej znajdziecie na tiktokowym profilu jego właścicielki pod nazwą @darya.daily.

Najpiękniejsze rasy psów. Jak dobrze znasz je wszystkie? Quiz

Pytanie 1 z 10
Co to za rasa?
Husky