The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

i

Autor: TRICOLORS/East News The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

2021-10-09 16:16

Drużyna Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland 12, to najbardziej rozśpiewana i zarazem najlepsza ekipa? Kto trafił pod skrzydła cenionej gwiazdy polskiej sceny muzycznej i to pod jej okiem będzie szlifować swoje umiejętności wokalne? Lista uczestników, którzy są w ekipie wykonawczyni hitu Dziewczyna szamana - do sprawdzenia w jednym miejscu!

Spis treści

  1. The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Justyny Steczkowskiej
  2. The Voice of Poland 2021: Justyna Steczkowska

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej to potencjalne gwiazdy polskiej sceny muzycznej? Kto jest w drużynie Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland 12? Czy wśród uczestników biorących udział w programie, to właśnie w ekipie wykonawczyni hitu Dziewczyna szamana, jest zwycięzca? Zdecydowanie już teraz można zacząć się zastanawiać i typować w poszukiwaniu laureata dwunastej edycji muzycznego show. Sama gwiazda polskiej sceny po raz czwarty zajmie się szlifowaniem głosu potencjalnych gwiazd Artystka oceniała umiejętności uczestników w drugiej, czwartej i piątej edycji kultowego już formatu telewizyjnego. Jednak ta ostatnia edycja była dla Justyny Steczkowskiej szczęśliwa. Jej podopieczna, Aleksandra Nizio wygrała cały program.

The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

Viki Gabor jako jurorka w The Voice of Poland?

The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Justyny Steczkowskiej

Kto jest w drużynie Justyny Steczkowskiej? Lista uczestników aktualizowana w tym miejscu, w trakcie trwania każdego odcinka:

Sprawdźcie też, jak wygląda drużyna Sylwii Grzeszczak oraz drużyna Tomsona i Barona.

The Voice of Poland 2021: Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska w The Voice of Poland 12 to duża niespodzianka, ale również prezent dla jej wiernych fanów. Sama gwiazda uważa, że to dla niej ważny program i zrobi wszystko, by to jej uczestnik wygrał muzyczne show: - Kiedy po raz pierwszy zasiadłam na obrotowym fotelu program był zupełnie czymś nowym w polskiej telewizji do czego widzowie i utalentowani młodzi wokaliści dopiero się przyzwyczajali. Dziś ten program cieszy się wielkim zainteresowaniem, ma ogromną rzeszę fanów i cały czas wzbudza emocje. Według mnie śmiało można powiedzieć, że The Voice of Poland to program kultowy, wyznaje Justyna Steczkowska. I choć format programu jest świetnie znany wokalistce, powrót do show wiąże się z wielkimi emocjami.

Sonda
The Voice of Poland 12 - JURY. Kto wygra?
Źródło: The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]