The Voice Kids

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 5 - kto jest w finale? Kto i kiedy walczy o zwycięstwo?

2022-04-22 11:06

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Po tygodniach muzycznych zmagań poznamy zwycięzcę piątej edycji talent show z udziałem dzieci. Oto uczestnicy, którzy już w najbliższą sobotę 23 kwietnia o godzinie 20:00 w telewizyjnej dwójce, zaśpiewają na finałowej scenie The Voice Kids.

Spis treści

 1. The Voice Kids 5 - FINALIŚCI
 2. The Voice Kids 5 - NAGRODA

The Voice Kids 5 - FINAŁ został podzielony na dwie części. W pierwszej na scenie swój wokalny talent zaprezentuje dziewiątka finalistów z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Trenerzy wybiorą po jednej osobie, która przejdzie do drugiej, ostatecznej części wielkiego finału podczas którego będzie się działo! Na scenie oprócz uczestników zaśpiewają goście specjalni: Justyna Steczkowska w duecie ze zwycięzcą trzeciej edycji Marcinem Maciejczakiem, Maryla Rodowicz z Cleo, a także zwyciężczynie drugiej i czwartej edycji edycji The Voice Kids - AniKa Dąbrowska i Sara James. W sobotni wieczór usłyszymy również 7-letnią Amelię Anisovych, która do głębi poruszyła serca milionów ludzi na całym świecie śpiewając utwór Mam tę moc, gdy przez sześć dni ukrywała się przed bombardowaniami w kijowskim schronie. W ostatecznej muzycznej rozgrywce finaliści mogą liczyć na wsparcie prowadzących show - Idy Nowakowskiej, Tomasza Kammela, Oliwiera Szota oraz Antka Scardiny. 

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

The Voice Kids 5 - FINALIŚCI

Kto w finale The Voice Kids 5? Dziewięcioro młodych i uzdolnionych wokalistów pokonało ponad 3000 dzieci, aby zaprezentować swój muzyczny kunszt podczas wielkiego finału piątej edycji The Voice Kids. Oni będą walczyć o zwycięstwo 23 kwietnia:

Drużyna Cleo:

 • Mateusz Krzykała
 • Julia Bieniek
 • Max Konono

Drużyna Tomsona i Barona:

 • Ida Wargskog
 • Tosia Zakrzewska
 • Maja Cembrzyńska

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego:

 • Alicja Górzyńska
 • Laura Bączkiewicz
 • Piotrek Pączkowski
Sonda
Kto jest najlepszym trenerem w "The Voice Kids 5"?

The Voice Kids 5 - NAGRODA

Co jest do wygrania w The Voice Kids 5? Jaką nagrodę otrzymuje zwycięzca? O tym, kto zwycięży program zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Najlepszy z najlepszych otrzyma statuetkę piątej edycji The Voice Kids oraz 50 000 złotych.