Doda

i

Autor: AKPA

EMERYTURA GWIAZD

Taką emeryturę będzie miała Doda. Wiemy, kto zajmuje się jej finansami

2024-01-22 11:18

Zastanawiacie się ile wyniesie emerytura najpopularniejszej piosenkarki w Polsce? To żadna tajemnica, a po słowach Dody jesteśmy pewni, że nie zamierza należeć do grona artystów, którzy narzekają na swoje emerytury. Sprawdźcie na jaką kwotę liczy piosenkarka i kto zajmuje się jej finansami. Będziecie w szoku!

Doda to prawdziwa królowa polskiej sceny muzycznej i w ostatnim czasie jest o niej naprawdę głośno! Artystka ma na swoim koncie wiele hitów, w tym ostatnio najbardziej znane piosenki takie jak: Melodia Ta, Fake Love, Zatańczę z Aniołami, Wodospady, czy też duet ze Smolastym - Nim Zajdzie Słońce. Nie da się ukryć, że Doda jest jedną z bogatszych w swojej branży, a mimo to wiedzie - jak sama twierdzi skromne życie. Za telewizyjne koncerty, odsłony teledysków i sprzedaż płyt jej konto bankowe notuje co chwilę wysokie kwoty. Nie można zapomnieć również o jej współpracy z Polsatem. W ubiegłym roku Doda miała swój randkowy show "Doda. 12 kroków do miłości", a jesienią 2023 fani mieli okazję oglądać jej program "Doda. Dream Show". To właśnie tam pokazywała kulisy swojej pracy nad trasą Aquaria Tour.

Margaret i Doda w girlsbandzie? Wredne Cip*nie mogą podbić rynek!

Emerytura Dody

Jaką emeryturę będzie miała Doda? W ostatnim czasie zrobiło się głośno o emeryturach gwiazd w Polsce. Dla przykładu emerytura Katarzyny Skrzyneckiej ma wynosić zaledwie 35 złotych, Teresy Lipowskiej 2200 zł, natomiast Maryla Rodowicz ma dostawać 1600 zł emerytury. W lepszej sytuacji jest Zenek Martyniuk, którego emerytura ma wynosić 5000 złotych. A jak będzie z emeryturą Dody? Jakiś czas temu artystka przyznała, że żyje skromnie i bardzo oszczędnie. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła także, że jej finansami zajmuje się mama, która jest perfekcjonistką w dziedzinie księgowości. Oprócz tego wypowiedziała się na temat swojej emerytury, która jej zdaniem powinna być dobra, ponieważ nigdy nie uchylała się od płacenia składek i faktur. Myślicie, że przebije Zenka Martyniuka? To się okaże!

ZOBACZ TAKŻE: Majątek Roksany Węgiel zwala z nóg! Jest najbogatszą artystką w kraju?