GWIAZDY

Tak wygląda Krzysztof Rutkowski bez okularów. W końcu wiemy jaki kolor oczu ma słynny detektyw!

2024-07-09 13:59

Znakiem rozpoznawczym Krzysztofa Rutkowskiego są nie tylko bujne włosy, które nie raz były obiektem żartów internautów, ale także okulary przeciwsłoneczne. Dlaczego detektyw cały czas je zakłada, nawet gdy nie świeci słońce? Teraz wiemy jak Krzysztof Rutkowski wygląda bez nich i jaki ma kolor oczu.

Krzysztof Rutkowski jest najpopularniejszym detektywem w Polsce i wcale nie chodzi tu o jego sprawy, jednak coraz częściej o życie prywatne. Rutkowski nie oszczędza i korzysta z przyjemności pełną parą! Drogie i markowe ubrania, wakacje w ciepłych krajach, luksusowe samochody, niespodzianki dla najbliższych i wykwintne przyjęcia, o których nie milkną echa. Jakiś czas temu Krzysztof Rutkowski wyprawił urodziny swojego syna, na które wydał aż 100 tysięcy złotych! To jednak nie koniec zaskoczeń, ponieważ w drugi weekend maja odbyła się impreza komunijna Krzysztofa Juniora połączona z drugim weselem detektywa i jego ukochanej. Młodzieniec otrzymał od rodziców dwa auta, których wartość to około 240 tysięcy złotych, a także hojni goście dali juniorowi sporo pieniędzy do koperty.

ZOBACZ TAKŻE: Tak kiedyś wyglądała Maja Rutkowski. Mamy stare zdjęcia żony detektywa. Takiej możecie jej nie pamiętać!

Krzysztof Rutkowski bez kwadratowej fryzury. Na starych zdjęciach trudno go rozpoznać!

Krzysztof Rutkowski bez okularów

Zastanawiacie się, jak wygląda Krzysztof Rutkowski bez okularów? To żadna tajemnica! Chociaż słynny detektyw często pokazuje się w czarnych, przeciwsłonecznych okularach, to czasem robi też wyjątki i pokazuje się bez. W takim wydaniu można go było oglądać między innymi w "Tańcu z Gwiazdami", czy też w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", w którym występuje sporadycznie.

ZOBACZ TAKŻE: Luksus, bogactwo i przepych. Tak wyglądała "ślubo-komunia" u Rutkowskich. O tym mówi dziś każdy!