Rutkowski

i

Autor: Podlewski/ AKPA

życie gwiazd

Komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Tyle pieniędzy otrzymał syn słynnego detektywa! Kwota powala!

2024-05-13 12:41

Krzysztof Rutkowski Junior jest już po swojej Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w niedzielę, 12 maja i, jak to bywa w rodzinie Rutkowski, było z przytupem. Poza licznymi prezentami, syn słynnego detektywa otrzymał mnóstwo pieniędzy, nie tylko w złotówkach, ale i w euro!

Krzysztof Rutkowski Junior już po Komunii! Działo się!

12 maja to wyjątkowa data w życiu rodziny Rutkowskich. To właśnie tego dnia najmłodszy z rodu przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Ale to nie wszystko. Najbardziej znany polski detektyw i jego żona świętowali także swoje 15-lecie ślubu i aby uczcić ten wyjątkowy dzień, odnowili również przysięgę małżeńską!

Krzysztof Rutkowski pochwalił się komunią swojego syna w mediach społecznościowych.

"Dziś Twój dzień! Niech Bóg prowadzi Cię przez całe Twoje życie! Życzymy Ci serca pełnego wiary i miłości, jasnych i spokojnych myśli, uczciwego i godnego życia, pełnego szczęścia i pogodnych, jasnych dni. Kochamy najmocniej"  - napisał Krzysztof Rutkowski wraz ze swoją żoną w niedzielę.

Komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Kwota, jaką otrzymał, powala!

Prezentów komunijnych może pozazdrościć Juniorowi niejeden kolega. Były detektyw pochwalił się, że jego syn dostał w prezencie samochód za 200 tysięcy złotych! Celebryta w rozmowie z Super Expressem zdradził, że jest to auto sportowe, na którym młody Rutkowski będzie uczył się driftować.

To jednak nie koniec prezentów. Jak poinformował Rutkowski Fakt, jego syn dostał bardzo dużo gotówki. Co istotne, nie tylko w złotówkach, ale i w euro! Choć dokładnej sumy nie chciał zdradzić, powiedział, że kwota spokojnie starczyłaby na kolejne auto!

Julia Wieniawa: „Nie przejmuję się tym, co inni o mnie myślą”

Tak mieszka rodzina Rutkowskich. Bogate wnętrza robią wrażenie!

Listen on Spreaker. Źródło: Komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Tyle pieniędzy otrzymał syn słynnego detektywa! Kwota powala!