Gwiazdy

Tak kiedyś wyglądała Maja Rutkowski. Mamy stare zdjęcia żony detektywa. Takiej możecie jej nie pamiętać!

Maja Rutkowski to czwarta żona najbardziej znanego polskiego detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego. Młodsza o 25 lat modelka skradła jego serce w 2012 roku i właśnie wzięła z nim drugi ślub! Sprawdziliśmy, jak kiedyś wyglądała Maja Rutkowski (wcześniej Plich). Na niektórych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej niż dziś!

Spis treści

  1. Maja Rutkowski: kim jest żona Krzysztofa Rutkowskiego? 
  2. Maja Rutkowski: śluby z Krzysztofem i syn 
  3. Jak kiedyś wyglądała Maja Rutkowski? Mamy jej stare zdjęcia! 

Maja Rutkowski: kim jest żona Krzysztofa Rutkowskiego? 

Maja Rutkowski (wcześniej Plich) od 2012 roku tworzy związek z najpopularniejszym polskim detektywem, Krzysztofem Rutkowskim. Jest jego kompanką nie tylko w życiu prywatnym, ale także i w pracy. Piękność pomaga mężowi w rozwiązywaniu wielu, niekiedy bardzo głośnych, spraw. 

A czym Maja Rutkowski zajmowała się, zanim poznała Krzysztofa? Okazuje się, że w przeszłości pracowała jako modelka, a na początku lat 2000. prowadziła własną agencję modelek i agencję eventową. 

Maja Plich poznała Krzysztofa Rutkowskiego w 2012 roku, gdy musiała skorzystać z pomocy detektywa. Ich pierwsze spotkanie trwało wiele godzin, a para od razu złapała wspólny język. 

Wydawało mi się, jakbym go zawsze znała. Potem zapytał, czy na drugi dzień pojadę z nim do Zakopanego. Pojechałam i tak to się zaczęło - wspominała w rozmowie z Marcinem Cejrowskim w "Kwarantanna Live". 

Młodsza o 25 lat kobieta skradła jego serce i została jego partnerką. Zaznaczmy, że Krzysztof Rutkowski był już po trzech rozwodach. Maja także była rozwódką. 

Maja Rutkowski: śluby z Krzysztofem i syn 

Piękna Maja trafiła prosto w serce Krzysztofa Rutkowskiego, a ich związek trwa do dzisiaj. Co więcej, para ma za sobą już dwa śluby! Ale po kolei. W 2013 roku na świecie pojawił się syn pary detektywów, Krzysztof Rutkowski junior. Już kilka dni po porodzie dumni rodzice pokazali go światu podczas odwiedzin dziennikarki "Dzień Dobry TVN". Po jakimś czasie Rutkowski podzielił się w "śniadaniówce" relacją z chrzcin synka. 

Czytaj także: Małżeństwa z największą różnicą wieku w polskim show-biznesie

W 2019 roku Maja i Krzysztof Rutkowscy oficjalnie zostali małżeństwem. Detektyw zdradził wówczas, że organizacja ślubu i wesela kosztowała około miliona złotych. 

Po pięciu latach, w maju 2024 roku, przy okazji komunii syna, małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską. Ich drugi ślub miał kosztować około 100 tysięcy euro. Jego organizacją zajęła się sama Maja Rutkowski. 

Zmieniam całkowicie wystrój lokalu, przyjeżdżają naprawdę piękne nowoczesne stoły, krzesła w stylu glamour, bo w lokalach są zazwyczaj zwykłe materiałowe. Zamówiłam już ozdobne podwieszane żyrandole i piękne welurowe obrusy. Kolorów na razie nie zdradzę - mówiła, jeszcze przed uroczystością w rozmowie z "Faktem". 

Na drugim ślubie pani młoda miała aż cztery kreacje, a Krzysztof i Krzysztof Junior mieli na sobie jasnoniebieskie smokingi. 

Jak kiedyś wyglądała Maja Rutkowski? Mamy jej stare zdjęcia! 

Maja Rutkowski przez lata przeszła kilka metamorfoz. Fani mogą ją pamiętać m.in. jako blondynkę, brunetkę i posiadaczkę intensywnie czerwonych włosów! Jak zmieniała się żona detektywa? W galerii prezentujemy stare zdjęcia Mai Rutkowski! 

Komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego. Fortuna na prezenty! Biblia i BMW to dopiero początek
Źródło: Maja Rutkowski na starych zdjęciach. Wiemy, jak kiedyś wyglądała żona detektywa. Takiej możecie jej nie pamiętać!