Sara James

i

Autor: AKPA Sara James

Tak Sara James została przywitana po powrocie z USA. Jej występ w Mam Talent to wielki sukces!

2022-09-19 9:23

Sara James wróciła z USA do Polski po swojej niesamowitej przygodzie z America's Got Talent. Rodacy przywitali ją w niesamowity sposób na lotnisku, a nagrania które krążą po sieci, zdobywają tysiące wyświetleń. Sprawdźcie szczegóły.

Sara James wróciła do Polski, po swoich historycznych występach w America's Got Talent. 14-latka po wielu sukcesach, które osiągnęła w naszym kraju, postanowiła polecieć za Ocean i podbić USA. Wybrała się na casting do amerykańskiego Mam Talent i zachwyciła publiczność. Śpiewając piosenkę Billie Eilish - Lovely, skradła serca widzów i jurorów, a Simon Cowell obdarował ją złotym przyciskiem. Zgodnie z zasadami Sara James przeszła automatycznie do półfinału i tam ponownie oczarowała wszystkich. Zebrała owacje na stojąco, a dzięki głosowaniu widzów znalazła się w finale. Oczywiście nie mogło być inaczej. Polka dała czadu na scenie podczas dwóch występów. Najpierw śpiewała sama, a w kolejnej części finału wszyscy mogli zobaczyć ją na scenie z najpopularniejszym zespołem Black Eyed Peas.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James nie wygrała America's Got Talent, ale wystąpiła z Black Eyed Peas. Roznieśli scenę!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - powitanie na lotnisku

Sara James po swoim zagranicznym debiucie w amerykańskim Mam Talent wróciła do Warszawy, a na lotnisku witały ją tłumy fanów i dziennikarzy. Uśmiech z twarzy nastolatki nie schodził, a wszyscy witali ją brawami, wręczali kwiaty i przytulali się do swojej idolki. Mimo iż Sara James nie wygrała America's Got Talent, to pokazała wszystkim że w wieku 14 lat, można spełniać marzenia, osiągając przy tym spektakularne sukcesy. Poniżej możecie zobaczyć, jak Sara została przywitana przez Polaków na lotnisku. Powrót piosenkarki do Polski, można również zobaczyć w relacji na jej Instagramie.

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?