SzuGirls & Kudaj

i

Autor: materiały prasowe SzuGirls & Kudaj

SzuGirls wracają z nowym numerem! Przy wakacyjnym hicie pracował też Kudaj

2022-07-06 15:46

SzuGirls po okresie pandemii wraz z Kudajem wracają na scenę z utworem „Diamencik”. Piosenka opisuje znajomość dwójki nieco szalonych ludzi. Uczucie, które między nimi wybucha wzbudza ciekawość obu postaci. Czy będzie z tego miłość? Przekonajcie się sami słuchając nowość w rytmie disco!

SzuGirls tworzą Dominika Szydłowska i Agnieszka Warjas. Obie twierdzą, że disco-polo zajmuje specjalne miejsce w ich sercach. Kudaj, czyli dobrze znany publiczności Dominik Kudaj wcześniej wydawał piosenki w zespołach Crazy Gang i Bez Dwóch Zdań. Tym razem wsparł dziewczyny jako producent, a w tej materii współpracował wcześniej z Miłym Panem czy Extazy. Na dużej scenie zespół zaistniał w 2019 roku – SzuGirls wystąpiły w programie Disco Star. Udało im się również zagrać na dużych scenach: m.in. zajmując 3 miejsce w kategorii „debiut” występując podczas ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY z piosenką „Tu for ju”. Kolejnym sukcesem była publiczności na Festiwalu Disco Polo w Mościbrodach.

Po okresie pandemii duet wraz z Kudajem wracają na scenę z utworem „Diamencik”. Piosenka opisuje znajomość dwójki nieco szalonych ludzi. Uczucie, które między nimi wybucha wzbudza ciekawość obu postaci. Czy będzie z tego miłość? Tego nie wie nikt, natomiast jest pewne, że młoda para chce się lepiej poznać i zdobyć! Piosenką tą SzuGirls chcą przekazać, że nie zawsze wszystko musi być romantyczne, może być po prostu spontaniczne, szczere, może być świetną zabawą i wielką niewiadomą.

SzuGirls - kto to?

Dominika Szydłowska - 26 lat,  pracuje jako manager, zarządzam świetnym zespołem który stworzyłam od podstaw. Mieszkam w Tarnowie. Podczas edukacji w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej miałam styczność z wieloma gatunkami muzyki, jednak w moim sercu wraz z taneczną pasją zawsze grało Disco Polo. Inspirację czerpię z różnych źródeł, zaczynając od tej która znajduje się w mojej muzycznej rodzinie kończąc na artystach różnych gatunków. Robię to co podpowiada mi serce. Zespoły z branży które słucham to Playboys, Dejw oraz Shantel - chłopaki na prawdę mają pojęcie o zespołowym graniu! I oczywiście kto z damskiej części nie inspiruje się Topkami :). 

Agnieszka Warjas - 26 lat, prowadzę własny biznes, lokal pod nazwą „Serce na widelcu”, spełniam się również na scenie. Mieszkam w Krakowie. Słucham przeróżnej muzyki choć disco polo skradło moje serce i zostało w moim życiu na dłużej. Inspiracje czerpię głównie z życia, muzyką wyrażam siebie. Podziwiam natomiast zespoły takie jak Akcent Zenona Martyniuka za ogromną klasę i osiągnięcia oraz Camasutrę za odmienny styl, który trafia w moje gusta.

Kudaj, czyli dobrze znany Lemonowej publiczności Dominik Kudaj – 26 lat., wcześniej wydający piosenki w zespołach Crazy Gang i Bez Dwóch Zdań. Dominik jako producent współpracował z Piotrem Kołaczyńskim (MilyPan), Kamilem Chludzińskim ( Extazy) , Mateuszem Chmielewskim (producent muzyczny), Tomaszem Morzyduszą (realizator), oraz chyba najbardziej popularnym „vocal makerem” Andrzejem Jorszem.

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)