Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk

i

Autor: AKPA, screen z IG/@danielmartyniuk89

DZIECI GWIAZD

Syn Zenka Martyniuka idzie w ślady ojca. Pokazał jak śpiewa i zapowiedział premierę piosenki

2024-01-05 8:19

Jaki ojciec taki syn? Genów nie da się oszukać. Syn króla disco polo Daniel Martyniuk mimo wybryków i medialnych afer, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i lada moment rozpocznie karierę solową. Mężczyzna nie dość, że zaprezentował internautom jak śpiewa, to jeszcze zapowiedział premierę swojej piosenki!

Syn Zenka Martyniuka nie przestaje zaskakiwać. Daniel Martyniuk zakończył 2023 rok z kolejną medialną aferą. Tym razem pożegnał rok zadymą w hotelu, z którego policja wyprowadziła go w kajdankach. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że syn króla disco polo miał krzyczeć i grozić, że zszarga hotelową opinię. Nie reagował na prośby personelu, który odczuł, że ten czuł się jak wielka gwiazda. Za wybryk po sylwestrowej nocy, Daniel Martyniuk otrzymał mandat w wysokości 500 złotych, a na wolność został wypuszczony we wtorek 2 stycznia. Teraz wygląda na to, że mężczyzna będzie miał kolejne powody do "gwiazdorzenia", bowiem wielkimi krokami zbliża się premiera jego piosenki.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna niczym Cleo. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Danuta Martyniuk kiedyś i dziś

Daniel Martyniuk rusza na podbicie rynku muzycznego. Co na to jego tata?

Jak to się mówi "genów nie oszukasz". Dzieci często odziedziczają po swoich rodzicach talent do gotowania, talent plastyczny lub dryg muzyczny. Przykładów w polskim show-biznesie jest wiele, jak na przykład córka Magdy Gessler, która tak jak mama, też uwielbia pichcić w kuchni. W tym miejscu nie można pominąć także Natalii Kukulskiej, która odziedziczyła talent po swojej mamie Annie Jantar. Teraz okazuje się, że w branżę muzyczną lada moment chce wejść syn Zenka Martyniuka. 34-letni Daniel na swoim Instagramie opublikował zapowiedź piosenki "Nigdy nie Zapomnę", której premiera odbędzie się w piątek 5 stycznia o godzinie 20:00 na YouTubie. Piosence ma towarzyszyć również teledysk, który powstał na Malcie, po ślubie z Faustyną.

Tego spojrzenia i smaku ust i dotyku twego ciała, nigdy nie zapomnę, nigdy nie zapomnę. Uśmiechu jak ze snu, szeptu słów, zapachu twego ciała, nigdy nie zapomnę - słyszymy refren, który pojawił się w zapowiedzi na YouTubie.

Myślicie, że Daniel Martyniuk osiągnie taki sam sukces jak jego ojciec?

ZOBACZ TAKŻE: Kim prywatnie jest żona Zenka Martyniuka? To dla niej król disco polo stracił głowę