Sylwia Stasińska

i

Autor: instagram/@sylwia.stasinska Sylwia Stasińska

Sylwia Stasińska - kim jest modelka, która będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss w Japonii?

2022-09-21 13:15

Sylwia Stasińska to I Wicemiss Polski 2022, która zachwyca urodą niejedną osobę. Już w grudniu będzie reprezentować nasz kraj na prestiżowym konkursie Miss International 2022 w Japonii. Co warto o niej wiedzieć? Ile ma lat, skąd pochodzi, jakie są jej hobby? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Sylwia Stasińska - wiek, wzrost
  2. Sylwia Stasińska - chłopak
  3. Sylwia Stasińska - Instagram

Kim jest Sylwia Stasińska? Informacji na temat modelki poszukuje wiele osób, a wszystko dlatego, że blondwłosa piękność będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss International 2022 już w grudniu w Japonii! Sylwia Stasińska pochodzi z województwa lubelskiego, dokładnie z Chełma. Na co dzień mieszka jednak w Gdańsku, gdzie studiuje prawo. Przez 6 lat trenowała lekkoatletykę, a pierwszy sukces osiągnęła mając 12 lat. Trenowała biegi przełajowe, sztafety oraz biegała na 400m i 800m. Oprócz sportu i modelingu, interesuje się także motoryzacją. Uwielbia adrenalinę, dlatego mając 16 lat zrobiła prawo jazdy na motocykl. Sylwia Stasińska zyskała rozgłos dzięki wyborom Miss Polski 2022. Była jedną z finalistek konkursu, a ostatecznie otrzymała nagrodę I Wicemiss Polski 2022, a także tytuł Miss Mediów Społecznościowych 2022. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Szybkie pytania - Doda

Sylwia Stasińska - wiek, wzrost

Ile lat ma Sylwia Stasińska? Z informacji zamieszczonych w sieci, wiemy że Sylwia Stasińska ma 23 lata, a swoje urodziny świętuje 28 września. Jak na modelkę przystało jest wysoka, jednak nie wiemy ile dokładnie ma wzrostu.

Sylwia Stasińska - chłopak

Czy Sylwia Stasińska ma chłopaka? To z pewnością ciekawi wszystkich panów, którzy wzdychają na jej widok. Prywatnie I Wicemiss Polski 2022 jest w związku z Robertem Kapicą - modelem i uczestnikiem Hotelu Paradise 2.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Sylwia Stasińska - Instagram

Sylwia Stasińska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. Profil modelki śledzi blisko 100 tysięcy osób i z pewnością ta liczba zostanie niedługo przekroczona.

Sonda
Polka zdobędzie tytuł Miss International 2022?