Stanisław Karpiel-Bułecka

i

Autor: AKPA Stanisław Karpiel-Bułecka

GWIAZDY

Stanisław Karpiel-Bułecka - wiek, wzrost, żona, dzieci, ojciec, gdzie mieszka, Instagram

2024-02-08 11:26

Kim jest Stanisław Karpiel-Bułecka? To polski piosenkarz, lider zespołu Future Folk, na widok którego wzdycha niejedna fanka. Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Gdzie mieszka i ile ma lat? Nie uwierzycie - kiedyś przez dłuższy czas interesował się narciarstwem!

Staszek Karpiel-Bułecka - wiek, wzrost, żona, dzieci, ojciec, gdzie mieszka, Instagram takie frazy są najczęściej poszukiwane przez internautów. Stanisław Karpiel-Bułecka to polski piosenkarz i osobowość telewizyjna, a także narciarz. To przede wszystkim lider i wokalista zespołu Future Folk, który powstał w 2011 roku. Grupa wykonuje elektroniczną muzykę taneczną z gatunku drum'n'bass i dubstep z wpływami folku góralskiego. Staszek Karpiel-Bułecka mając pięć lat, rozpoczął przygodę z narciarstwem, a w kolejnych latach startował w różnych konkursach. Zakończył zawodową karierę narciarską w 2009 roku, a to wszystko na rzecz rozpoczęcia kariery muzycznej. W tym samym roku nawiązał współpracę z Mateuszem Górnym, z którym nagrał album Ethno Electro, a we wrześniu 2011 roku został wokalistą zespołu Future Folk.

Widzowie mogli wielokrotnie oglądać go na scenie podczas telewizyjnych koncertów, a także w programach takich jak: Jaka to melodia, Taniec z Gwiazdami, czy też w show Azja Express, Twoja twarz brzmi znajomo i Dance Dance Dance. Bułecka w 2018 roku był także jednym z jurorów Śpiewajmy razem. All Together Now.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Stanisław Karpiel-Bułecka - wiek, wzrost

Ile lat ma Stanisław Karpiel-Bułecka? Wiek artysty ciekawi wiele osób. Staszek to góral z krwi i kości! Urodził się 25 marca 1983 roku w Zakopanem, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 świętował swoje 40. urodziny. Internauci wyszukują także informacji o wzroście piosenkarza. Okazuje się, że należy on do grona wysokich mężczyzn, ponieważ mierzy 190cm wzrostu!

Stanisław Karpiel-Bułecka - rodzina

Życie prywatne gwiazd, zawsze budzi ciekawość wielu osób. Stanisław Karpiel-Bułecka jest synem skrzypka i architekta Jana Karpiela-Bułecki i Anny Bachledy-Curuś.Wokalista, który z wykształcenia jest technikiem budowlanym, ma dwóch braci - starszego Jana, który jest architektem i młodszego Szczepana, który jest narciarzem. Kim jest dla niego w takim razie piosenkarz Sebastian Karpiel-Bułecka? Okazuje się, że jest jego stryjem. Internautów ciekawi także pokrewieństwo Staszka z aktorką Alicją Bachledą-Curuś. Gwiazdy są rodzeństwem ciotecznym, a mama Staszka to po prostu ciocia Alicji.

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż:

Stanisław Karpiel-Bułecka - żona, dzieci

Czy Stanisław Karpiel-Bułecka ma żonę? Nad tą kwestią zastanawia się niejedna fanka artysty, która wzdycha na jego widok. Okazuje się, że Stanisław ożenił się z Anną Lis, z którą mieszka w Warszawie. Para ma syna Stanisława, który przyszedł na świat w 2016 roku.

Stanisław Karpiel-Bułecka - Instagram

Staszek Karpiel-Bułecka jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę imię i nazwisko artysty, lub jego oficjalny nick @staszekkarpielbulecka_official.