Smolasty w programie SuperStar

i

Autor: Radio SuperNova Smolasty w programie SuperStar

Smolasty o Young Leosi, Fame MMA i nie tylko. O tym opowie w programie SuperStar!

2022-07-08 13:07

Smolasty to polski piosenkarz i producent muzyczny, który tworzy muzykę z pogranicza popu i rapu. Publiczność uwielbia go za jego hity, a szczególnie za numer Duże Oczy, czy też kawałek Pijemy Za Lepszy Czas. Zastanawiacie się jak doszło do współpracy z Young Leosią i nie tylko? Tego dowiecie się w najnowszym programie SuperStar. Sprawdźcie szczegóły.

Smolasty to tak naprawdę pseudonim artystyczny Norberta Smolińskiego. To nie tylko artysta, ale także przedstawiciel młodego pokolenia, jeśli chodzi o polską branżę muzyczną. Smolasty ma na swoim koncie wiele kawałków, w tym te które w ostatnim czasie podbiły nie tylko internet, ale także polskie stacje radiowe. Do najpopularniejszych numerów artysty, należy bezapelacyjnie hit Duże Oczy, który na samym YouTube notuje ponad 80 milionów odsłon, ale także najświeższa nowość - Pijemy Za Lepszy Czas. Co ciekawe, sampel wokalny i inspiracja do kawałka pochodzi z legendarnego polskiego utworu Wilków "URKE", co mocno spodobało się fanom Smolastego!

Mamy dla Was niespodziankę! Smolasty będzie gościem programu SuperStar, w którym wyjawi wiele ciekawostek. Artysta w rozmowie z Pawłem Wiszniewskim zdradzi, co miało wpływ na jego muzyczny charakter, jak doszło do współpracy z Young Leosią, ale także o swoim udziale w Famme MMA. Tego nie można przegapić! SuperStar ze Smolastym już w najbliższą niedzielę 10 lipca na antenie Radia SuperNova.

Smolasty (Szybkie Pytania)