SKUBI prezentuje numer Scooby Doo. Ten numer porywa do tańca!

i

Autor: materiały prasowe SKUBI prezentuje numer Scooby Doo. Ten numer porywa do tańca!

SKUBI prezentuje kawałek Scooby Doo. Ten numer porywa do tańca!

2022-10-21 13:03

Scooby Doo to muzyczna nowość, którą zaserwował fanom muzyki disco Skubi, czyli Przemek Skutnik. Obok tego kawałka ciężko przejść obojętnie, a noga sama rwie się do tańca! Przekonajcie się sami!

Skubi prezentuje najnowszy singiel Scooby Doo. Ta piosenka to wejście w całkowicie nowe rytmy muzyczne. Idealna na polskie i nie tylko polskie parkiety. Utwór został nagrany na Śląsku, za realizacje klipu odpowiada ekipa Ultimate Media. W teledysku nie zabrakło szybkich samochodów, w tym przypadku Camaro oraz pięknych dziewczyn. 

- Chciałem zrobić coś, co zostanie zapamiętane, coś do czego człowiek będzie chciał wracać. Uważam, że ten numer, to będzie przełom w mojej dotychczasowej twórczości.

Skubi, czyli Przemek Skutnik pochodzi z Jaworzyna, tam też skończył szkołę muzyczną I stopnia. Jego rodzinny dom od zawsze był przepełniony muzyką.

- Od dziecka słuchałem muzyki czy to na walkmanie, później discmanie, następnie odtwarzaczu mp3, by przejść do ery współczesnej i strumieniowego słuchania utworów. Moją inspiracją były postacie filmowe, zawsze wierzyłem w to, że jeśli czegoś bardzo chcesz, to nic, ani nikt nie jest w stanie Ci przeszkodzić w realizacji celu. Wzorowałem się Tony Montanie, uwielbiałem role Michaela Corleone, oglądanie filmów zmotywowało mnie do tego, żeby robić, to co robię. Z muzyką było to samo. Inspirowałem się największymi gwiazdami światowej estrady. Słucham każdego rodzaju muzyki, każdego wokalisty od mainstreamu po muzykę niezależną.

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

SKUBI - kim jest?

Przemek ma 29 lat i prowadzi firmę budowlaną w Brukseli. Zajmuje się również organizowaniem eventów dla Polaków mieszkających w Belgi. Przygodę z muzyką zaczął od disco polo i dance, po czym przeszedł na mocniejsze klubowe brzmienia. Wystąpił u boku Marioo oraz Lukaso. Współpracował z wieloma producentami, zaczynając od Sequence, Levelona, przez Arkadiusza Jasionowicza, aż po Mateusza Detmi Detmera. Detmi wraz z Marcinem Włodarskim brali udział w produkcji najnowszego utworu „Scooby Doo”. Skubi w ciągu ostatnich 3 lat zagrał wiele koncertów i dużo jeszcze przed nim. Cały czas pracuje również nad nowymi produkcjami.

Sonda
Słuchasz disco polo?