Skolim

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Skolim bohaterem nowego serialu. Kiedy oglądać odcinek z jego udziałem?

2023-10-20 8:35

Skolim jest nie tylko piosenkarzem, ale także aktorem. Widzowie kojarzą go z roli Patryka w "Barwach szczęścia", a teraz okazuje się, że artysta pojawił się na planie nowego serialu. Mowa o produkcji "Kurierzy", która emitowana jest w Puls 2 i TV Puls. Kiedy oglądać odcinek ze Skolimem? Czy będzie powtórka? Odpowiadamy.

Skolim jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów w branży disco polo. Choć udział w programie Disco Star i krytyka jurorów mogły podciąć mu skrzydła, tak się jednak nie stało. Artysta wziął sprawy w swoje ręce wydał numer "Wyglądasz idealnie", który zanotował już ponad 161 milionów odsłon. Chwilę później pojawiały się kolejne kawałki, które również zanotowały miliony odsłon i zostały okrzyknięte przez fanów artysty, prawdziwymi hitami. Oprócz prężnie rozwijającej się kariery w branży muzycznej, Skolim jest także aktorem. Widzowie Telewizyjnej Dwójki mogą kojarzyć go z serialu "Barwy szczęścia", w którym Konrad Skolimowski wciela się w rolę Patryka. Teraz okazuje się, że na jednej produkcji artysta nie poprzestał i pojawił się na planie nowej produkcji.

SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!

Skolim w serialu "Kurierzy"

Skolim zawsze marzył o popularności, a nowa rola ma szansę przynieść mu jeszcze większy rozgłos. Jakiś czas temu król latino gościł na planie serialu "Kurierzy", a niedawno zaczęły pojawiać się pierwsze zwiastuny dotyczące odcinka z artystą. Przypomnijmy, że serial "Kurierzy" przedstawia losy klientów i pracowników firmy kurierskiej "Twoja Paczka". Każdy odcinek koncentruje się wokół historii klienta i związany jest z pracą kuriera w terenie. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie Puls 2 lub TV Puls od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Kiedy pojawi się odcinek serialu "Kurierzy" ze Skolimem? Z pojawiających się zapowiedzi można domyślać się, że artysta zagra w produkcji siebie - jako gwiazdę. Najprawdopodobniej odcinek z jego udziałem będzie emitowany w piątek 20.10.2023 (jak wynika z komentarzy na Facebooku Telewizji Puls 2), jednak nie zostało to potwierdzone przez produkcje. Śledźcie uważnie - Skolim ma pojawić się w jednym z najnowszych odcinków serialu!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim był modelem? Za reklamy zarobił GRUBĄ KASĘ! [WIDEO]

Listen on Spreaker.