Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor

Serial Viki Gabor: Mój świat - kiedy w TV? Godzina emisji, powtórki

2023-04-17 9:51

Zastanawiałeś się jak wygląda prawdziwe życie Viki Gabor, gdy obok nie ma kamer? Co robi gdy nie śpiewa i nie koncertuje? Teraz będziesz mógł poznać artystkę jeszcze bliżej, a to wszystko za sprawą serialu Viki Gabor: Mój świat. Kiedy i o której godzinie można oglądać serial w TV? Czy będą emitowane powtórki? Odpowiadamy!

Serial Viki Gabor: Mój świat - kiedy premiera w TV? To zastanawia wiele osób, które z niecierpliwością chciałyby obejrzeć nowość o piosenkarce. Viki Gabor to artystka, która mimo młodego wieku, osiągnęła już sporo sukcesów. Dała się poznać wszystkim jako uczestniczka drugiej edycji The Voice Kids i mimo iż jej nie wygrała, stanęła na wielkiej scenie jako reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019 i zajęła pierwsze miejsce. Od tamtej pory wydaje hit za hitem i jest inspiracją niejednej młodej osoby w naszym kraju, ale i na świecie. Teraz okazuje się, że Viki Gabor została bohaterką serialu! To dokument, w którym kamera towarzyszy artystce w codziennych obowiązkach, pokazując, jak przygotowuje się do wydania nowej płyty, jak również do czekającego ją egzaminu ósmoklasisty. Będą też wspomnienia i trochę rodzinnej prywatności. Kiedy oglądać dokument o Viki Gabor w TV?

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Serial o Viki Gabor - TRANSMISJA, GODZINA

Wszyscy mówili o mnie, a teraz ja chciałabym opowiedzieć coś o sobie - takimi słowami Viki Gabor zaprasza na serial dokumentalny o swojej drodze do sukcesu. Kiedy oglądać serial w TV? Ile odcinków liczy? Pierwszy, premierowy odcinek serialu Viki Gabor: Mój świat już w poniedziałek 17 kwietnia tylko online na platformie TVP VOD. Dokument będzie liczył 8. odcinków, dzięki którym będzie można poznać Viki Gabor jeszcze bliżej. Póki co nie wiadomo, czy serial będzie miał także swoją premierę w telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: Serial o Viki Gabor zdradzi jej wszystkie tajemnice. Już sam zwiastun wywołuje ciarki!

Serial o Viki Gabor - POWTÓRKI

Gdzie obejrzeć powtórkę serialu o Viki Gabor? Wszystkie odcinki dokumentu o 15-letniej artystce, zamieszczone są na platformie TVP VOD, gdzie można obejrzeć je za darmo.

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:
Listen on Spreaker.