Sara James nie wygrała America's Got Talent, ale wystąpiła z Black Eyed Peas. Roznieśli scenę!

i

Autor: screen z YouTube/America's Got Talent Sara James nie wygrała America's Got Talent, ale wystąpiła z Black Eyed Peas. Roznieśli scenę!

Sara James nie wygrała America's Got Talent, ale wystąpiła z Black Eyed Peas. Roznieśli scenę!

2022-09-15 8:49

17. edycja America's Got Talent dobiegła końca i wszystko jest już jasne. Decyzją widzów zwycięzcą okazały się być libańskie tancerki z grupy Mayyas. Mimo iż Sara James znalazła się poza podium, to dla wielu osób i tak jest najlepsza, a dowodem na to jest chociażby jej drugi finałowy występ z Black Eyed Peas. Co tam się działo!

Wyniki America's Got Talent są już znane i poznaliśmy je w nocy z 14 na 15 września. Decyzją widzów nagroda główna w wysokości miliona dolarów i możliwość występowania w Las Vegas powędrowała do libańskich tancerek z grupy Mayyas. Sara James nie znalazła się w najlepszej piątce, nie kwalifikując się tym samym do drugiego etapu show. Mimo iż 14-latka z Polski nie zajęła pierwszego miejsca, to dla wielu osób i tak stała się wygraną. Artystką zachwyca się dziś nie tylko nasz kraj, ale także Ameryka.

W ostatnim odcinku, w którym poznaliśmy wyniki głosowania widzów, finaliści mieli okazje po raz ostatni wystąpić na scenie w towarzystwie zwycięzców poprzednich edycji amerykańskiego Mam Talent, innych uczestników programu, a także gwiazd. Sara James pojawiła się na scenie w towarzystwie jednego z najpopularniejszych zespołów na całym świecie, a dokładnie z grupą Black Eyed Peas.

Sara James - fenomenalny występ w finale America's Got Talent. Kiedy poznamy wyniki?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James występ z Black Eyed Peas

To stało się naprawdę! Sara James i Black Eyed Peas wystąpili na jednej scenie i wspólnie wykonali znany hit - Let's Get It Started. 14-letnia Polka i najpopularniejszy zespół na całym świecie roznieśli scenę, a widzowie i jurorzy świetnie się bawili, nagradzając ich następnie owacjami na stojąco. Po występie prowadzący America's Got Talent zapytał lidera grupy Black Eyed Peas, jaką ma radę dla Sary jeśli wygra program. Will.i.am bez zawahania nazwał naszą artystkę supergwiazdą, dodając że ma wszystko aby osiągnąć kolejny poziom w swojej karierze. Sara James była podekscytowana, a szczęście nie schodziło z jej twarzy.

Poniżej możecie zobaczyć występ Sary James z Black Eyed Peas. Tego dziś zazdrości naszej Polce dosłownie każdy!

Sonda
Czy zgadzasz się z wynikami AGT 2022?