Sara James

i

Autor: AKPA Sara James

Sara James - Mam Talent USA. Kiedy wielki FINAŁ? Gdzie obejrzeć występ Sary na żywo?

2022-09-14 8:54

Sara James podbija Amerykę! Wielkimi krokami zbliża się wielki finał Mam Talent USA, w którym zobaczymy 14-letnią Polkę. Kiedy i o której godzinie wystąpi Sara James? Czy America’s Got Talent będzie można obejrzeć w Polsce na żywo? Sprawdźcie szczegóły.

Sara James prężnie przygotowuje się do wielkiego finału America’s Got Talent. Polka niebawem stanie przed historyczną chwilą i będzie walczyć o zwycięstwo w USA. Czy uda jej się zająć pierwsze miejsce? Wiele na to wskazuje! Przypomnijmy, że kilkanaście tygodni temu na jaw wyszła informacja, że 14-letnia Sara James wzięła udział w castingu do amerykańskiego Mam Talent. Polka pojawiła się na scenie i zaśpiewała kawałek Lovely - Billie Eilish i otrzymała owacje na stojąco. Najsroższy z jurorów Simon Cowell był oczarowany tym występem i nie zawahał się wcisnąć złoty przycisk. W związku z tym Sara James automatycznie znalazła się w półfinale i ponownie skradła całe show. Werdykt był oczywiście do przewidzenia. Nastolatka decyzją widzów znalazła się w wielkim finale i lada moment będzie walczyć o zwycięstwo. Kiedy jest finał America’s Got Talent z Sarą James? Gdzie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Sara James z kolejnym MOCNYM wyróżnieniem. Tego się nie spodziewała!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - FINAŁ America’s Got Talent [DATA]

Sara James lada moment ponownie wystąpi przed milionami widzów i będzie walczyć o zwycięstwo. Finał Mam Talent Ameryka odbędzie się już w nocy z wtorku 13 września na środę 14 września 2022 roku o godzinie 2:00 czasu polskiego, natomiast wyniki poznamy dzień później. O wygraną powalczy w sumie 10 uczestników show. Transmisję z finału America’s Got Talent będzie można oglądać na oficjalnej stronie stacji NBC.

AKTUALIZACJA 14.09.2022

Wielki finał America's Got Talent za nami! Sara James zaprezentowała się światu w piosnce Kate Bush - Running Up That Hill, którą świat pokochał za sprawą serialu Stranger Things. Polka otrzymała owacje na stojąco, a jurorzy nagrodzili ją samymi komplementami.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ: Sara James - fenomenalny występ w finale America's Got Talent. Kiedy poznamy wyniki?

Warto również wiedzieć, że finał America's Got Talent zostanie wyemitowany kilka dni później, a dokładnie w niedzielę 18 września, o godzinie 19:50 w Telewizji WP. Nagranie z finałowego występu Sary James będzie dostępne także na oficjalnym kanale America's Got Talent na YouTube niedługo po emisji w NBC.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James w America's Got Talent - kiedy WIELKI FINAŁ w TV? Do wygrania GRUBA kasa!

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?