Sara James, Marcin Patrzałek

i

Autor: screeny z YouTube: America's Got Talent, Talent Recap Sara James, Marcin Patrzałek

Sara James kolejną gwiazdą w America's Got Talent! Kto jeszcze odniósł sukces w Ameryce?

2022-06-15 11:09

Sara James wystąpiła w amerykańskim Mam Talent i zachwyciła wszystkich swoim głosem. Pod ogromnym wrażeniem naszej dumy był juror Simon Cowell, który zdecydował się nacisnąć złoty przycisk! Jednak czy wiedzieliście, że Sara James nie jest jedyną Polką, która pojawiła się w zagranicznej wersji talent-show? Ogromny sukces odniósł także Marcin Patrzałek!

Sara James w amerykańskim Mam Talent - to dzieje się naprawdę! Sara James choć ma dopiero 13 lat, to sukcesów może pozazdrościć jej każdy. Nie dość, że wygrała czwartą edycję The Voice Kids, to chwilę później zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. To jednak nie koniec! Sara James odniosła kolejny sukces, jednak tym razem w Ameryce. Wszystko przez pojawienie się w najpopularniejszym talent-show, jakim jest program America's Got Talent. Nastoletnia gwiazda zaprezentowała się publiczności w piosence Lovely - Billie Eilish, która jak się szybko okazało, była strzałem w 10-tkę. Wszyscy byli zachwyceni, a Simon Cowell - juror, którego każdy uczestnik się boi, wcisnął ZŁOTY PRZYCISK.

Sara James dostała złoty przycisk w amerykańskim Mam Talent! Kto ją wyróżnił?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Polacy w amerykańskim Mam Talent

Okazuje się, że Sara James nie jest jedyną Polką, która pojawiła się w amerykańskim Mam Talent. Ogromny sukces odniósł również Marcin Patrzałek, który do talent-show zawitał w czternastej edycji. Artysta w 2019 roku zgłosił się do America’s Got Talent, a na castingu zachwycił jurorów dając czadu na gitarze. Oczywiście nie mogło być inaczej. Polak przeszedł dalej i dotarł do półfinału talent-show. Poniżej możecie zobaczyć występ Marcina z 2019 roku, ale także tej najświeższy - Sary James, w którym Simon Cowell wcisnął złoty przycisk!

Sara James w amerykańskim Mam talent. Jak sobie poradziła? Kiedy odcinek w tv?

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?