Sara James

i

Autor: screen z youtube/Sara James Sara James

Sara James gwiazdą Amerykańskiego Mam Talent? Szykuje się nowy etap w jej życiu!

2022-05-30 15:51

Sara James dała się poznać polskiej publiczności występując w muzycznym show The Voice Kids. Następnie Europa pokochała ją za występ na Eurowizji Junior 2021, kiedy to artystka wystąpiła przed ogromną publicznością z piosenką Somebody. Teraz okazuje się, że to nie koniec! Sara James podbija Amerykę i... wzięła udział w castingu do America’s Got Talent. Jak jej poszło?

Sara James w America’s Got Talent - to dzieje się naprawdę! Młoda, zdolna, a do tego zawsze uśmiechnięta. Taka jest właśnie Sara James, która dała się poznać polskiej publiczności, biorąc udział w czwartej edycji najpopularniejszego show The Voice Kids. Kiedy wyszła na scenę od razu skradła serca widzów przed telewizorami, ale także jurorów. Nazwana młodszą wersją Whitney Houston, przeszła do kolejnego etapu wybierając na trenerów Tomosna i Barona. Oczywiście nie mogło być inaczej. Sara James z każdym etapem radziła sobie na scenie fenomenalnie i... wygrała program. To jednak nie koniec! Sara James stała się reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021, która odbywała się we Francji. Artystka była w gronie faworytów i z delikatną różnicą punktów, znalazła się na drugim miejscu. Sara James podbiła już Polskę i Europę, a teraz okazuje się, że przyszła pora na Amerykę!

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?

Sara James w America’s Got Talent

To dzieje się naprawdę! Sara James zwyciężczyni The Voice Kids 4 i reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 podbija Amerykę! 14-letnia wokalistka wyjawiła swoim fanom długo skrywany sekret. Okazuje się, że jakiś czas temu wzięła udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent.

W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do "America’s Got Talent". Już jutro startuje najnowszy sezon - napisała na Instagramie Sara James

Jak Sara James poradziła sobie w Amerykańskim Mam Talent? To na razie tajemnica, jednak niebawem wyjdzie na światło dzienne, a to dlatego, że już we wtorek 31 maja 2022 startuje najnowszy sezon zagranicznego programu. Sara James zachęca do obserwowania jej social mediów, a także w miarę możliwości do obejrzenia odcinka w którym się pojawi.

- OMG! ? Wróżę tu światową karierę ❤️

- Aaa! Podbijaj Świat! ?♥️

- OMG! So proud of you Sara! YOU ROCK Sis! ❤️‍?❤️‍?❤️‍?

Wśród gratulacji i okrzyków zachwytu pod ogłoszoną nowiną Sary James, znalazły się też ciepłe słowa od Roksany Węgiel, Barona, Carli Fernandes i wielu innych, znanych osób.

Premierowy odcinek America’s Got Talent zostanie wyemitowany 31 maja 2022 roku o godzinie 20:00 czasu amerykańskiego na antenie NBC.

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)