Doda

i

Autor: AKPA

TRANSMISJA TV

Roztańczony PGE Narodowy - TRANSMISJA, GODZINA. Gdzie oglądąć koncert?

2023-09-28 12:42

Najhuczniejsza, muzyczna uczta roku już w sobotę 30 września na PGE Narodowym! Okazuje się, że na koncercie nie będą bawić się tylko i wyłącznie osoby, które zakupiły wejściówki na imprezę, ale także widzowie przed telewizorami. Sprawdź gdzie oglądać koncert Roztańczony PGE Narodowy i o której godzinie. Tego nie można przegapić!

Roztańczony PGE Narodowy już 30 września! Lato dobiegło końca, a wraz z nim wakacyjny cykl koncertów "Roztańczona Polska", które od połowy maja co niedzielę emitowane były na antenie TVP3. Gwiazdy wraz z prowadzącymi odwiedzili osiemnaście miast, w którym odbyły się muzyczne uczty roku. Przed nami ostatni koncert, który będzie zakończeniem trasy i będzie zrobiony w ogromnym przytupem! Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie pojawi się między innymi: Doda, Edyta Górniak, Cleo, Viki Gabor, Blanka, Maryla Rodowicz, Mezo i Liber, Dominik Dudek, Karolina Lizer oraz Karolina Fryt. Roztańczony PGE Narodowy to nie tylko koncerty gwiazd. To mieszanka muzycznych stylów i prawdziwa uczta dla zmysłów, dzięki scenografii, kolorowym światłom i efektom specjalnym.

Lena Moonlight o muzyce, Roztańczonym Narodowym i Mam talent - wywiad Radio SuperNova

Roztańczony Narodowy w TV - TRANSMISJA, GODZINA

Gdzie oglądać Roztańczony PGE Narodowy 2023? Letnia trasa dobiega końca, ale ostatni koncert będzie można obejrzeć jak zawsze na antenie TVP3. Tym razem wydarzenie transmitowane na żywo prosto ze Stadionu Narodowego w Warszawie, będzie miało swoją emisję nie w niedzielę - jak było to do tej pory, lecz w sobotę 30 września. Koncert Roztańczony PGE Narodowy rozpoczyna się o godzinie 20:00. Powtórkę będzie można obejrzeć w sobotę o godzinie 22:20 na TVP2, a także w niedzielę w TVP3 o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2023 rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Gdzie kupić i za ile?

Sonda
Pójdziesz na koncert Roztańczony PGE Narodwy 2023?