Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Roztańczona Polska 2023 - Opole. Lista gwiazd. Kto zagra na koncercie TVP3?

2023-08-20 20:43

Roztańczona Polska organizowana przez Telewizję Polską trwa w najlepsze. Przed nami kolejne impreza, która tym razem odbędzie się w sercu południowo-zachodniej Polski, czyli w Opolu. Sprawdź, kto wystąpi na scenie 20.08.2023. Nie zabraknie Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, a także innych znanych artystów z branży muzycznej.

Roztańczona Polska 2023 już 20 sierpnia w Opolu! Kto wystąpi? Organizatorzy podali listę gwiazd niedzielnego koncertu. Wakacje zbliżają się do końca, jednak nie wakacyjny cykl koncertów Roztańczona Polska, które organizuje Telewizja Polska. Za nami trzynaście koncertów, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu i Myślenicach. Tym razem przyszła pora na miasto w województwie opolskim, czyli na Opole. To właśnie tam w parku na osiedlu Armii Krajowej stanie ogromna scena z której swoje największe hity zaśpiewają gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncert będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę 20 sierpnia na antenie TVP3. Sprawdź, kto wystąpi w Opolu na Roztańczonej Polsce.

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Roztańczona Polska w Opolu 2023 - GWIAZDY

Kto wystąpi w Opolu na Roztańczonej Polsce? Lista gwiazd jest już znana i będzie to wisienka na torcie całego wydarzenia. W niedzielę 20 sierpnia w Opolu odbędzie się Festiwal Polska od kuchni, który obfituje we wspaniałe atrakcje z super nagrodami. Będzie też konkurs kulinarny, wybory Miss Wdzięku i o godzinie 20:00 koncert Roztańczona Polska. Na scenie w Opolu 20.08.2023 wystąpią:

  • Michał Wiśniewski
  • Maja Hyży
  • Antek Smykiewicz
  • Krystyna Giżowska
  • Exaited
  • Rafał Brzozowski
  • i inni.

Koncert Roztańczona Polska rozpoczyna się o godzinie 20:00, a transmisję na żywo będzie można oglądać jak co niedzielę na antenie TVP3.

Dokończ największe hity disco polo:

Pytanie 1 z 10
Masters - Żono Moja: Gdy nad nami niebo płacze, mokną Twoje złote włosy. Piękny list spotkanie nasze…