Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

GWIAZDY

Magdalena Narożna pokazała swój trening. To w taki sposób wymodelowała sylwetkę!

2023-08-16 15:50

Już od jakiegoś czasu internet żyje spektakularną metamorfozą gwiazdy disco polo. Magdalena Narożna sporo schudła i nie przypomina już dawnej siebie. Jak to zrobiła, że dziś może chwalić się płaskim brzuchem i szczupłymi nogami? Pokazała to w najnowszym wideo.

Metamorfoza Magdaleny Narożnej zaskakuje z każdym nowym zdjęciem artystki. Nic dziwnego, w końcu wokalistka Pięknych i Młodych przeszła długą i ciężką drogę, by dziś móc nosić krótkie topy i chwalić się płaskim brzuchem. Magdalena Narożna uchodzi za najpopularniejszą piosenkarkę disco polo i nic dziwnego, że postanowiła popracować trochę nad swoją sylwetką. Figura artystki sprzed metamorfozy nie była powodem do wstydu, ponieważ gwiazda wielokrotnie pokazywała się w krótkich sukienkach czy też strojach kąpielowych. W pewnym momencie Magda Narożna zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem, na którym nie przypomina już dawnej siebie. Płaski brzuch, widoczne mięśnie i szczupłe nogi jak u nastolatki! Jaki jest jej sekret? Na najnowszym nagraniu gwiazda disco polo pokazała jak ćwiczy.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna schudła - jak ćwiczy? Znamy sekret

Magdalena Narożna coraz chętniej wypowiada się na temat metamorfozy, którą przeszła w ostatnim czasie. Gwiazda disco polo zdradziła już, że prawie codziennie spaceruje po minimum 10 kilometrów, a w swoim menu stawia na dużo warzyw i owoców, za to ogranicza węglowodany, cukry i żywność wysoko przetworzoną. Kolejnym jej sekretem są także ćwiczenia, które wykonuje sama w domu. Piosenkarka zakłada słuchawki na uszy, włącza ulubioną playlistę, rozściela matę do ćwiczeń i przy użyciu gum, wykonuje brzuszki, skłony i nie tylko. Trening Magdaleny Narożnej w przyspieszeniu, dostępny jest na jej mediach społecznościowych. Sami zobaczcie ile wysiłku wkłada gwiazda disco polo, by eksponować później wszystkim swoją wyćwiczoną sylwetkę.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna nazywa się foczką i pokazuje zdjęcia z wakacji. Tak odpoczywa z córką

Nie zawsze wszystko wychodzi, nie zawsze od razu wszystko umiesz, ważne żeby zacząć, próbować i nie zniechęcać się a technika przyjdzie z czasem. Więc nie poddajemy się i ćwiczymy !!! - napisała na swoim Instagramie Magdalena Narożna.