memy

i

Autor: fabrykamemów.pl, besty.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 - MEMY, śmieszne obrazki. Pękniecie ze śmiechu! [GALERIA]

2022-09-01 9:06

Rozpoczęcie roku szkolnego już w czwartek 1 września. Niektórzy uczniowie cieszą się z powodu powrotu do ławek, jednak inni są załamani końcem wakacji i błogim lenistwem. Na poprawę humoru serwujemy Wam najlepsze memy związane ze szkołą. Pękniecie ze śmiechu!

MEMY z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23 rozbawią i tych dużych, ale i tych małych! Pierwszy dzień szkoły to dla jednych zmora, a dla drugich długo wyczekiwana chwila. W końcu powrót do ławek po dwumiesięcznych wakacjach i spotkanie z klasą, a także kadrą pedagogiczną to nie lada wyzwanie. Uroczyste apele na początek roku szkolnego, odbywają się jak zawsze 1 września. Uczniowie w galowych strojach udadzą się na oficjalne powitanie, a następnie otrzymają plany lekcji. Normalne zajęcia odbywać się będą już w piątek 2 września, a co za tym idzie? Będzie trzeba spakować plecaki, nastawić budzik i zapakować prowiant do szkoły. Powroty po wakacjach bywają ciężkie, jednak kreatywni internauci tworzą memy by poprawić wszystkim humor. Te najlepsze znajdziecie w galerii, w dalszej części artykułu.

Rok szkolny 2022/23 będzie KRÓTSZY? Ile dni wolnych jest w nowym roku szkolnym?

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas)

Pierwszy dzień szkoły 2022 - MEMY [GALERIA]

Powrót do szkoły po wakacjach i błogim lenistwie może być ciężki. Aby poprawić humor wszystkim uczniom, ale także ich rodzicom, przygotowaliśmy najlepsze memy związane ze szkołą. Pękniecie ze śmiechu! Większość jest po prostu z życia wzięta, a ostatni obrazek to ważna lekcja dla nas wszystkich.

HiT - nowy przedmiot w szkole. Co to jest Historia i Teraźniejszość? Które klasy obowiązuje?