Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel w białej sukni niczym anioł. Jej narzeczony odpowiada 'mam gęsią skórkę'

2023-08-16 13:07

Roksana Węgiel oczarowała swoich obserwatorów najnowszymi zdjęciami, które zamieściła w swoich social mediach. Jak się szybko okazało - nie tylko ją. Urocze fotografie skomentował także Kevin Mglej, narzeczony artystki. Nic dziwnego, na tym zdjęciu Roxie wygląda jak anioł!

Roksana Węgiel weszła w dorosłość pełną parą. Nie dość że została ambasadorką znanej marki bielizny czym zaskoczyła wszystkich, to jeszcze ogłosiła światu radosną nowinę. 18-letnia artystka jest zakochana, a wybrankiem jej serca stał się 26-letni Kevin Mglej. Para wszędzie pokazuje się razem, wspólnie pracują nad muzycznymi nowościami i razem mieszkają. Choć artystka stara się trzymać wiele rzeczy w tajemnicy przed mediami, a także chce wziąć nie medialny ślub, to jakiś czas po oficjalnych zaręczynach z ukochanym zdecydowała się powiedzieć prawdę. Roxie zmieniła status i z dziewczyny Kevina Mgleja stała się jego szczęśliwą narzeczoną. Pod najnowszym zdjęciem jej ukochany zdecydował się na czułe wyznanie, które zauroczyło fanów gwiazdy. Nic dziwnego!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel o testamencie Edyty Górniak. Artystka ma się w nim znaleźć

Roxie Węgiel - Złe chwile nauczyły mnie najwięcej I SuperStar

Kevin Mglej rozpływa się nad Roksaną Węgiel

Roksana Węgiel jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,4 mln osób! Fani gwiazdy często mogą oglądać jej relacje, a także zachwycać się nad zdjęciami, które dodaje na swój profil. Tak samo było teraz, gdy gwiazda opublikowała kilka kadrów z gór, gdzie pozuje w białej sukni. Układ rąk razem z rozkloszowanymi rękawami sprawił, że Roxie Węgiel zamieniła się w anioła! Fani 18-letniej artystki od razu oszaleli z zachwytu i zasypali ją nie tylko serduszkami, ale także komplementami. Jedni nazwali ją najpiękniejszą Polką na świecie, a inni że pasuje jej biały kolor a jej twarz jest subtelna i delikatna. Obok najnowszych zdjęć Roxie Węgiel nie przeszedł także jej ukochany. Kevin Mglej tym komentarzem rozczulił serce wybranki, ale także jej wiernych fanów:

Dzisiejszy twój występ… do tej pory mam gęsia skórkę - napisał pod zdjęciem ukochany piosenkarki.

18-letnia artystka nie pozostawiła słów Kevina bez odpowiedzi i odpowiadając na komentarz napisała, że mężczyzna jest kochany. Poniżej możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia Roksany Węgiel. Piosenkarka wygląda na nich jak anioł wśród natury!

Listen on Spreaker.