Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Roksana Węgiel tańczy i śpiewa z księżmi na TikToku. Nagrania robią furorę!

2023-02-13 10:57

Roksana Węgiel nie ukrywa jak bardzo ważna jest w jej życiu wiara. Już nie raz mówiła, że chodzi do kościoła, a teraz... zatańczyła z księżmi na TikToku! To jeszcze nie koniec. Osiemnastolatka zaśpiewała z nimi piękną piosenkę i oczarowała internautów. Obok tych nagrań ciężko przejść obojętnie!

Roksana Węgiel ma wszystko - rozwijająca się kariera, pieniądze, sława, wspierająca rodzina i ukochany. Mimo rozkwitu i sukcesów w branży muzycznej, ale i życiu prywatnym, wokalistka nie zapomina o Bogu i o chodzeniu do kościoła. Artystka już nie raz wspominała, że jest wierzącą jak i praktykującą katoliczką, która co niedziele chodzi do kościoła, a dodatkowo że wszystko co ma, zawdzięcza właśnie swojej wierze.Postawa Roksany Węgiel ani razu nie spotkała się z krytyką! Wręcz przeciwnie - internauci są zachwyceni tym, że tak młoda osoba w dzisiejszym świecie chodzi do kościoła i nie wstydzi się mówić głośno o Bogu. Teraz Roksana Węgiel zdecydowała się na spędzenie wolnego czasu ze znanymi duchownymi z TikToka. Były tańce i hulańce, a nawet wzruszający koncert!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel szczerze o chodzeniu do kościoła. Postawa artystki wzbudziła szacunek

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel przyjaźni się z księżmi z TikToka

Roksana Węgiel po raz kolejny zachwyciła swoich obserwatorów! Tym razem nie chodzi o zdjęcie, na którym wygląda zniewalająco, lecz o wideo z duchownymi. Kojarzycie księdza Sebastiana i księdza Krzysztofa z TikToka? Właśnie z nimi Roxie Węgiel zatańczyła najnowszy trend i zaśpiewała religijną piosenkę. Dwa nagrania robią furorę w sieci, a internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak świetne relacje ma artystka z duchownymi. Wideo ze śpiewaniem zgromadziło już blisko 400 tysięcy wyświetleń, natomiast taneczny trend zbliża się wielkimi krokami do miliona! Poniżej możecie zobaczyć nagrania, którymi dziś zachwyca się całą Polska. Miło na to popatrzeć!

ZOBACZ TAKŻE: #StartUp Music z Piotrem Cugowskim! Nagraj piosenkę i spełnij swoje muzyczne marzenie

Listen on Spreaker.