Kiss me Baby na Eurowizji 2023? Skolim zgłosił się do krajowych eliminacji!

i

Autor: screeny z YouTube: SKOLIM Official Kiss me Baby na Eurowizji 2023? Skolim zgłosił się do krajowych eliminacji!

Kiss me Baby na Eurowizji 2023? Skolim zgłosił się do krajowych eliminacji!

2023-02-13 9:19

Eurowizja 2023 coraz bliżej, a w naszym kraju artyści wysyłają zgłoszenia do krajowych eliminacji, dzięki którym już 26 lutego poznamy oficjalnego reprezentanta Polski. Czy będzie nim Skolim? Król disco i latino, który dawno prześcignął już chociażby sanah? Sprawdźcie szczegóły!

Skolim na Eurowizji 2023? To nie żart! 27-letni wokalista, aktor i zawodnik MMA, osiąga sukces za sukcesem. Jego kariera nabrała ogromnego wiatru w żagle, dlatego postanowił nie zwalniać tempa. Po trzech nowościach - Wyglądasz idealnie, Kiss me Baby i Nie dzwoń do mnie mała, które osiągnęły w sieci miliony odsłon, przyszłą pora na kolejne zaskoczenie. Skolim postanowił zgłosić swoją piosenkę do krajowych eliminacji. To właśnie dzięki nim poznamy oficjalnego reprezentanta Polski, który w Liverpoolu zaśpiewa w biało-czerwonych barwach. Do tej pory swoje utwory zgłosiło wiele gwiazd, między innymi Maja Hyży, Adrian Makar zwycięzca Mam Talent, Agnieszka Wiechnik, Blanka, Daniel Borzewski, Maja Kapłon i Pyotr Radzio, Sonia Maselik, czy chociażby Juli Chan. Lista jest naprawdę długa, a znalazł się także na niej Konrad Skolimowski!

ZOBACZ TAKŻE: Wygrał Mam Talent, a teraz chce jechać na Eurowizję 2023. Adrian Makar reprezentantem Polski?

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas) - cały wywiad

Skolim na Eurowizji 2023

Okazuje się, że Konrad Skolimowski, znany wszystkim jako Skolim, zgłosił swoją piosenkę do preselekcji. Mowa o numerze Kiss me Baby, który wygenerował na samym YouTube ponad 29 milionów odsłon i jest totalnym hitem na TikToku! Artysta znajduje się wśród 66 artystów, którzy walczą o miano reprezentanta Polski na Eurowizji 2023 w Wielkiej Brytanii. Telewizja Polska wybierze 10 uczestników, którzy będą rywalizować o prawo wyjazdu do Wielkiej Brytanii już 26 lutego podczas specjalnych eliminacji. Czy Skolim zostanie reprezentantem naszego kraju? Czy zobaczymy Skolima na Eurowizji 2023 w Liverpoolu? Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ogłoszenie wyników preselekcji. Gdyby tak się stało, Skolim z pewnością mógłby liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Pobił sanah i jest totalnym MILIONEREM. Fenomen sukcesu Skolima mocno zaskakuje!

Sonda
Myślisz, że Skolim mógłby wygrać Eurowizję 2023?