Roksana Węgiel kończy 18 lat. Ze skromnej dziewczynki do prawdziwej petardy!

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel kończy 18 lat. Ze skromnej dziewczynki do prawdziwej petardy!

Roksana Węgiel kończy 18 lat. Ze skromnej dziewczynki do prawdziwej petardy!

2023-01-11 9:43

Dorastała na naszych oczach, a teraz kończy 18. lat. Mowa o Roksanie Węgiel, która z małej, skromnej dziewczynki z The Voice Kids wyrosła na prawdziwą petardę! Jak artystka zmieniła się na przestrzeni lat? Będziecie w szoku. To najhuczniejsza osiemnastka w polskim show-biznesie!

Przy tej artystce śmiało można powiedzieć, że jest dzieckiem polskiej sceny muzycznej. Mowa o Roksanie Węgiel, która od lat dorastała na oczach milionów Polaków i pokazała, że osiągnąć sukces można nawet będąc osobą niepełnoletnią. Muzyka w życiu artystki jest od najmłodszych lat. Roxie nie dość, że uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia do klasy fortepianu, to jeszcze mając zaledwie 8 lat chodziła na lekcje śpiewu. Początki jej kariery poza kamerami zaczynały się w parafialnej scholii dziecięcej i w Jasielskim Domu Kultury. Zanim pojawiła się w The Voice Kids, który zresztą wygrała, zagrała główną rolę w teledysku zespołu disco polowo Rompey - Mam obsesję, a rok później pojawiła się w programie TVP Petersburski Music Show. W 2017 roku mogliśmy oglądać ją w drużynie Edyty Górniak w The Voice Kids, natomiast w 2018 roku Roxie Węgiel wygrała Eurowizję Junior organizowaną w Mińsku.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Osiemnastka Roksany Węgiel

Roksana Węgiel dorastała na oczach milionów Polaków, osiągając z roku na rok coraz więcej sukcesów. Dziś ma już 18. lat i jest jedną z topowych artystek w polskiej branży muzycznej. Dodatkowo artystka pokazała że ma smykałkę do tańczenia - wygrywając show Dance Dance Dance, czy do prowadzenia programu You Can Dance - Nowa Generacja. Z cichej, delikatnej dziewczynki, Roksana Węgiel zmieniła się w dorosłą kobietę, a przy tym petardę od której ciężko oderwać wzrok! W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak artystka zmieniła się na przestrzeni lat. Jej metamorfoza zaskakuje!

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel weszła w dorosłość z nowym singlem! Ciche szepty to hit 2023 roku?