Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Roksana Węgiel coraz bliżej 18. urodzin! Jak artystka zmieniła się na przestrzeni lat?

2022-06-10 10:42

Roksana Węgiel to gwiazda młodego pokolenia, która dosłownie dorasta na naszych oczach. Z małej, uroczej i słodkiej dziewczynki, wyrosła na dojrzałą i mądrą nastolatkę, która cały czas zachwyca publiczność swoim muzycznym talentem. Wielkimi krokami zbliża się 18-nastka Roxie, dlatego chcemy pokazać Wam, jaką przemianę przeszła na przestrzeni tych kilku lat.

Roksana Węgiel to gwiazda młodego pokolenia, która dosłownie dorastała na naszych oczach! Wszystko zaczęło się od 2016 roku, kiedy to artystka mając zaledwie 11 lat, wystąpiła w programie Telewizji Polskiej - Petersburski Music Show. Dziewczynka w warkoczykach, różowej sukience w kropki i dżinsowej kamizelce, weszła na scenę i odważnie zaśpiewała piosenkę Banalny Blues. Na tym jej przygoda z telewizją oczywiście się nie zakończyła - wręcz przeciwnie, nabrała rozpędu! W 2018 roku mogliśmy oglądać ją w muzycznym talent-show The Voice Kids, gdzie doszła do finału będąc w drużynie Edyty Górniak. Oczywiście nie mogło być inaczej - Roksana Węgiel wygrała premierową edycję show i następnie reprezentowała nasz kraj na Eurowizji Junior 2018, którą również wygrała. Kolejne lata, kolejne sukcesy! Artystka wygrała trzecią edycję Dance Dance Dance, a nawet stała się prowadzącą tanecznego show dla dzieci You Can Dance - Nowa generacja.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski MOCNO rozczulił internautów! Fani 'takiego cię pokochałam'

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Roksana Węgiel - kiedyś i dziś

Zastanawiacie się jak Roksana Węgiel zmieniła się na przestrzeni lat? Artystka z małej, a w dodatku przesłodkiej dziewczynki wyrosła na przepiękną nastolatkę, która 11 stycznia 2023 roku skończy 18 lat. W galerii poniżej znajdziecie jej zdjęcia z dzieciństwa, z początków kariery, jak i te teraźniejsze. Oprócz tego pod galerią znajduje się wideo przedstawiającą Roxie Węgiel (2016 rok) w programie Telewizji Polskiej Petersburski Music Show.

ZOBACZ TAKŻE: Nie mają nawet 18 lat, a robią wielką karierę. Kto oprócz Viki Gabor należy do tego grona?