Robert Makłowicz

i

Autor: WBF

WOŚP

Robert Makłowicz przekazał na aukcję WOŚP ciekawy przedmiot. Jego cena zwala z nóg!

2024-01-29 11:28

Robert Makłowicz dorzucił swoją „cegiełkę” na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, jego fani mogli licytować rzecz z jego prywatnej kolekcji, a nawet garderoby. Makłowicz przekazał na WOŚP kapelusz, który został sprzedany za niebotyczną cenę!

Robert Makłowicz słynie z tego, że lubi pomagać i udzielać się w akcjach społecznych. Nie mogło go więc zabraknąć, również na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Celebryta przekazał na finałową licytację swój kapelusz. Aukcja słynnego kucharza cieszy się dużym zainteresowaniem.

Quiz o o królu polskiej kuchni. Roberta Makłowicza kochamy wszyscy, a ile o nim wiemy?

Robert Makłowicz gra z WOŚP

Roberta Makłowicza zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego fenomen polega na tym, że znają i doceniają go nie tylko starsi ludzie, ale również spora część młodzieży. Jego program „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” był emitowany od 1998 roku w TVP. Makłowicz podróżował w nim po całym świecie i przybliżał widzom kulinarną kulturę oraz tradycję, z najróżniejszych zakątków świata. Podobnie jak wiele innych gwiazd, Makłowicz dorzucił na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, osobisty przedmiot. Aukcja znajduje się na platformie Allegro, która wspiera WOŚP, a do wylicytowania jest…. kapelusz! Wszak wiadomo, że Makłowicz należy do eleganckich mężczyzn, a więc i sam przedmiot nie mógł być za bardzo pospolity, a do tego ma ogromną wartość, ponieważ zwiedził razem z kucharzem prawie cały świat. W tytule licytacji czytamy: „Wyjątkowa licytacja od Roberta Makłowicz! Być może najbardziej rozpoznawalny kapelusz świata!”. Każdy może zakupić „Oryginalną ekwadorską panamę” z podpisem Roberta do 9 lutego 2024 roku. Aktualnie, o kapelusz walczy 18 osób, a cena zwala z nóg! W tym momencie to 9100 złotych! Makłowicz mówi o swoim osobliwym przedmiocie dosyć skromnie: „Był ze mną w wielu podróżach” - czytamy na platformie Allegro. Przedmiot został wystawiony przez sztab WOŚP w Krakowie.

Złote serduszko WOŚP wylicytowane za ogromną kwotę! Ta firma wygrała aukcję

Robert Makłowicz licytacja

i

Autor: Allegro - 32. Finał WOŚP
Allegro Licytacje - Makłowicz

i

Autor: Allegro - 32. Finał WOŚP
Robert Makłowicz screen

i

Autor: Instagram - @robertmaklowicz_official

W 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano deklarowaną kwotę 175 426 813 złotych. Tegoroczny finał stał pod znakiem „Płuca po pandemii”. Fundacja zamierza zakupić sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla 64 oddziałów pulmonologicznych w Polsce. Tegoroczne motto brzmiało „Tu wszystko gra OK!”.

WOŚP 2024 - numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA wylicytowany! Filip szczęśliwym zwycięzcą

Wielka wpłata na WOŚP w Krakowie! Przekazał 100 tysięcy złotych